Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dachowanie w Krzywonosi. Kierowca ciężko ranny


Wczoraj około godziny 15:40 na gruntowej drodze w miejscowości Krzywonoś (gm. Szydłowo) doszło do dachowania samochodu osobowego. Jego kierowca z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Prawdopodobnie był nietrzeźwy.


Według wstępnych ustaleń mławskiej policji, kierujący osobową Hondą około 60-letni mieszkaniec naszego powiatu jechał sam. Policja prowadzi dalsze czynności w kierunku jazdy w stanie nietrzeźwości  z art. 178a §1 i 4 kodeksu karnego.

Art. 178a § 1 kk przewiduje odpowiedzialność karną za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, a kolejny przepis, czyli art. 178a § 4 kk, wprowadza zaostrzoną odpowiedzialność karną dla osób, które były wcześniej prawomocnie skazane za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x