Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Julia Zalewska laureatką powiatowego konkursu „Młody Matematyk”


Julia Zalewska uczennica klasy VIIa  Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie wyróżnia się wieloma talentami. Zagłębia się w tajniki m.in. matematyki i poprzez systematyczną pracę osiąga sukcesy.


Julia została finalistką poprzedniej edycji powiatowego konkursu „Młody Matematyk” i wówczas postawiła sobie wyzwanie, że za rok zostanie laureatką. Jak postanowiła, tak też zrobiła. Nie przeszkodziła jej w tym nawet pandemia, przez którą odwoływane i przesuwane były kolejne etapy konkursu. Julia wytrwale pracowała, rozwiązywała wszystkie matematyczne i logiczne zadania o zwiększonym stopniu trudności.

W roku szkolnym 2020/2021 Julia Zalewska została laureatką powiatowego konkursu „Młody Matematyk”. Uroczyste wręczenie dyplomu i nagrody odbyło się w szkole macierzystej uczennicy. Nagrodę otrzymała z rąk pani dyrektor Jolanty Tyl i pani wicedyrektor Elizy Pydynkowskiej, nauczycielki matematyki.

Warunki epidemiczne nie pozwoliły na wręczenie nagrody (wzorem lat ubiegłych) w siedzibie Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Mławie. Dziękujemy organizatorom konkursu za docenianie młodych talentów matematycznych!

Gratulujemy Julii i życzymy kolejnych sukcesów!

źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
miner
miner
2 lata temu

Studia? „Może to dobre, ale dla zabawy”, uważa Elon Musk…2-DWIE GODZINY TEMU: vide: https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/studia-%e2%80%9emo%c5%bce-to-dobre-ale-dla-zabawy%e2%80%9d-uwa%c5%bca-elon-musk/ar-BB1chCD3

miner
miner
2 lata temu

jako m.in Bill Gates Ty dziecko nie musisz tracić swego cennego czasu na naukę śpiewu i zajęć plastycznych…aby po raz siódmy jako Polak zdobyć Nagrodę Nobla z języka polskiego… gwoli przypomnienia… Maria Skłodowska po maturze…znaczy się na Sorbonie studiowała była i DOPIERO PO ZAWARCIU MAŁŻEŃSTWA Z FRANCUZEM jako obywatel Francji DOSTĄPIŁA ZASZCZYTU DWAKROĆ Z FIZYKI UND CHEMII – ZA MATEMATYKĘ NIGDZIE NIE PŁACĄ !!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x