Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wypadek na Granicznej. Fiatem w budynek [foto]


Dzisiaj kilkanaście minut po godzinie 17-tej kierowca dostawczego fiata, wypadł z drogi,  przebił ogrodzenie i zatrzymał się dopiero na ścianie gospodarczego budynku. Uderzenie było tak silne, że naruszyło konstrukcję obiektu. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Granicznej i Brukowej. Miejsce wypadku zabezpieczyli strażacy. Na miejscu był także zespół ratownictwa medycznego. Policja prowadzi czynności w celu ustalenia okoliczności zdarzenia.


red. 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x