Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czy Mława jest świątecznie udekorowana? [zobacz fot.]


Jednym z widocznych atrybutów Świąt Bożego Narodzenia jest rozświetlona choinka. Ustawiane na niej niegdyś prawdziwe świeczki zastąpiły teraz elektryczne lampki, diody i lasery. W przestrzeni miejskiej mamy od lat te same dekoracje świetlne, co do których urody – delikatnie mówiąc – są różne zdania. Za to jako  mieszkańcy mamy naprawdę wolną rękę w dekorowaniu swoich drzewek, okien, balkonów czy całych domów. Zobaczcie kilka przykładowych dekoracji. W komentarzach na Facebooku możecie się również pochwalić swoimi instalacjami 🙂


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Edzia
Edzia
9 miesięcy temu

Zapraszamy do Dunaja. Tu to sa świeta i swiatelka….

Green
Green
9 miesięcy temu

Szczerze , lipa od lat

Anonimowo
Anonimowo
9 miesięcy temu

Najpiekniejsze przyozdobione jest przy Ratuszu ten BRUDNY Mikołaj WSTYD P. Burmistrzu i WIELKA RADO MIEJSKA świadczy to o was dla was liczą się tylko stołki i DIETKI które bierzecie za fryko w poniedziałek sprzatnijcie tego mikołaja bo on straszy dzieci chyba że o to chodziło.

Śnięty Mikołaj
Śnięty Mikołaj
9 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Fakt mogli by go wymienić….tego Mikołaja ..nawet jeśli decyzję miałby podjąć bałwan.

szczurnamiotle
szczurnamiotle
9 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Ciekawe kto wybierał te świąteczne ozdoby, komu one się tak spodobały: Kto ma taki wspaniały gust? – ten mikołaj od samego początku był paskudny. Teraz to po prostu szczyt nędzy i rozpaczy.
Ta w części tylko świecąca bombka była ładna, ale dopóki świeciła, teraz to jest po prostu odzwierciedleniem źle działającego ratusza.
Te kwiaty lotosu czy też lilie wodne w parku też mają ze świętami i z zimą „bardzo dużo” wspólnego.

lila
lila
9 miesięcy temu

super!

lila
lila
9 miesięcy temu
Reply to  lila

Do każdego sympatycznego, kto dał mi minusa. No sorry, mnie się podobają te dekoracje świetlne na zdjęciach. Jeśli minusujesz zachwyt kogoś nad czymś, to jesteś kompletnym dupkiem. Pozdrawiam!

szczurnamiotle
szczurnamiotle
9 miesięcy temu
Reply to  lila

Jeśli komentujesz swój zachwyt, to też jesteś kompletnym du…kiem.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x