Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 25 grudnia


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 25 grudnia br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 4 nowe zakażenia i 1 zgon z powodu chorób współistniejących. 


W województwie mazowieckim odnotowano 1166 przypadków zakażeń, 42 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących. W kraju liczba zakażeń wyniosła 9077, z powodu chorób współistniejących zmarło 177 osób, z powodu COVID-19 – 22.

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
covit
covit
9 miesięcy temu

POzamykać kościoły dworzec pkp to nam po może

Giuseppe
Giuseppe
9 miesięcy temu

Ludzie! Dezynfekujcie ręce. Maski ochronne noście tak, aby zakrywały nie tylko usta, ale i NOS. To tak niewiele, a może pomóc zatrzymać falę pandemii i zastopować możliwe tragiczne skutki dla gospodarki i naszych swobód obywatelskich.

szczurnamiotle
szczurnamiotle
9 miesięcy temu
Reply to  Giuseppe

Najważniejsze to jest dbanie o higienę, a w szczególności o higienę rąk (bardzo częste mycie), a nie dezynfekowanie rąk płynami, które wysuszają i niszczą skórę rąk. Ponadto sklepy często używają nieodpowiednich płynów do dezynfekcji rąk. Zamiast płynów do dezynfekcji rąk zdarza się, że w pojemnikach znajdują się płyny do dezynfekcji powierzchni.

Giuseppe
Giuseppe
9 miesięcy temu
Reply to  szczurnamiotle

Dziękuję za doprecyzowanie. Wszystkiego dobrego.

Mława
Mława
9 miesięcy temu
Reply to  Giuseppe

Siema youseff czemu działasz pod przykrywką?? A ja dalej z maseczką na brodzie? Hmmm nie dajesz sobie rady emerytku?

Giuseppe
Giuseppe
9 miesięcy temu
Reply to  Mława

Nie myślałeś o jakiejś terapii? Nie wierzę, że można być takim moralnym dnem. Wierzę raczej, że jest to kwestia zaburzeń. Bo czym się chwalisz? Tak mało masz światu do zaoferowania? Takie nic, zero? Naprawdę tylko tyle?

Giuseppe
Giuseppe
9 miesięcy temu
Reply to  Mława

Też będziesz na emeryturze (rencie?) jeśli dożyjesz starości. Jesteś pewien, że doczekasz sędziwego wieku? Pewien?! Uwierz mi, laureaci nagrody Darwina też byli pewni siebie. Nie używali przy tym mózgu, co znacznie ich egzystencję skróciło. Ostatnio słyszałem o zgonie młodego koronasceptyka. Wirus go p(rze)okonał.

Mława
Mława
9 miesięcy temu
Reply to  Giuseppe

Tak Ty wszystko wiesz i o wszystkim słyszałeś pisz sobie pisz te głupoty

Giuseppe
Giuseppe
9 miesięcy temu
Reply to  Mława

Zadałem tobie proste pytanie: czy jesteś PEWIEN, że sędziwego wieku dożyjesz? To nie jest głupota, tylko proste pytanie. Umiesz odpowiedzieć na nie?

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x