Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga ślisko! Auto wywrócone na bok [foto]


Uwaga kierowcy na warunki drogowe. Wczorajsze i dzisiejsze opady sprawiły, że na drogach może być miejscami ślisko. Do zdarzenia prawdopodobnie właśnie z takiego powodu doszło pomiędzy Mławką a Iłowem (pow. działdowski) kilka minut przed godziną 11-tą. Na krętym odcinku drogi, osobowy Citroen wypadł z drogi  i wywrócił się na bok. Na miejscu były służby ratownicze powiatu działdowskiego.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x