Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Wigilię i Sylwestra ratusz czynny do 14:00. Starostwo ma wolne


Mławski ratusz informuje, że 24 oraz 31 grudnia 2020 r. Urząd Miasta Mława będzie czynny do godziny 14:00. Kasy w ratuszu miejskim pozostaną otwarte dla interesantów do godziny 12:00. Zachęcamy do kontaktowania się z wydziałami ratusza telefonicznie lub mailowo (dane teleadresowe można znaleźć tutaj) oraz do dokonywanie wszelkich płatności zdalnie.


Wigilia 24 grudnia w starostwie  będzie dniem wolnym od pracy, w zamian za drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia przypadający w tym roku w sobotę.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Cvbn
Cvbn
1 rok temu

Rozumiem, ze w związku z lockdownem Pan Burmiszcz nakazał swoim podległym instytucjom rozpisać urlop pracownikom w tym właśnie czasie. Przypominam, ze urlop pobieramy zgodnie z interesem pracodawcy, który prócz czterech dni może nam go rozpisać wedle życzenia.

Fizyk
Fizyk
1 rok temu

A z jakiej racji mało wolnego mieli? Co to za przywileje?

Kris
Kris
1 rok temu

Ten ratusz zawsze jakiś pokrzywdzony.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x