Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Policyjny żart. Choinka tak nie wygląda


O tym jak na pewno nie wygląda świąteczna choinka, poinformowali żartobliwie policjanci we wpisie na swoim profilu w mediach społecznościowych. Przedświąteczny żart, zilustrowany utrzymaną w zielonej kolorystyce zdjęciem funkcjonariusza CBŚP podczas likwidacji plantacji konopi indyjskich cieszy się dużym zainteresowaniem internautów.  


– Wszystkim, którzy szukają idealnej choinki bożonarodzeniowej przypominamy, że nie wygląda ona tak. Zdjęcie wykonane podczas likwidacji plantacji konopi indyjskich przez funkcjonariuszy CBŚP – napisali na policyjnym facebooku.

Ten wpis wywołał już ponad 7 tysięcy reakcji i zebrał 1600 komentarzy. Część internautów doceniła sytuacyjne poczucie humoru i wyraźnie jest rozbawiona żartem, inni z policji sami żartują, no i rzecz jasna są też komentarze krytyczne.

A czy wam się to zdjęcie podoba?

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x