Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trwa nabór na dwa etaty w Straży Miejskiej


Urząd miasta prowadzi nabór na stanowiska aplikantów w Straży Miejskiej. Do obsadzenia są dwa etaty. W tym celu została powołana specjalna komisja rekrutacyjna, której przewodniczy wiceburmistrz Zejer.


17 listopada burmistrz opublikował ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze. Wynika z niego, że do 27 listopada można było składać dokumenty aplikacyjne na stanowisko aplikanta w Straży Miejskiej. Wymagania minimalne to ukończone 21 lat, wykształcenie średnie i niekaralność. Dodatkowo preferowane jest m.in. wykształcenie wyższe – wychowanie fizyczne, czynne uprawianie sportów walki lub staż pracy w straży gminnej.  

Miasto nie podało na razie ilu chętnych złożyło w wymaganym terminie dokumenty.

– Nabór na dwa etaty do Straży Miejskiej w Mławie na stanowisko aplikanta jest związany z wcześniejszą rezygnacją z pracy w tej formacji dwóch strażników (w 2014 i 2020 roku). Należy go definiować jako uzupełnienie etatów. Środki na pokrycie kosztów osobowych będą zabezpieczone w budżecie miasta. Obecnie trwa nabór na stanowiska aplikantów, dopiero w przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia konkursu będzie można mówić o terminie zatrudnienia nowych funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Wydatki związane z wyposażeniem, szkoleniem i przeprowadzeniem obowiązkowych badań strażnika, to około 10 000 zł – informuje Magdalena Grzywacz rzecznik prasowy UMM.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
MRS
MRS
10 miesięcy temu

Czy Kupiński rzeczywiście zrezygnował?

SMM
SMM
10 miesięcy temu
Reply to  MRS

Taaa… zrezygnował…haha….siedzi na kasie w Dino

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x