Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trwa nabór na dwa etaty w Straży Miejskiej


Urząd miasta prowadzi nabór na stanowiska aplikantów w Straży Miejskiej. Do obsadzenia są dwa etaty. W tym celu została powołana specjalna komisja rekrutacyjna, której przewodniczy wiceburmistrz Zejer.


17 listopada burmistrz opublikował ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze. Wynika z niego, że do 27 listopada można było składać dokumenty aplikacyjne na stanowisko aplikanta w Straży Miejskiej. Wymagania minimalne to ukończone 21 lat, wykształcenie średnie i niekaralność. Dodatkowo preferowane jest m.in. wykształcenie wyższe – wychowanie fizyczne, czynne uprawianie sportów walki lub staż pracy w straży gminnej.  

Miasto nie podało na razie ilu chętnych złożyło w wymaganym terminie dokumenty.

– Nabór na dwa etaty do Straży Miejskiej w Mławie na stanowisko aplikanta jest związany z wcześniejszą rezygnacją z pracy w tej formacji dwóch strażników (w 2014 i 2020 roku). Należy go definiować jako uzupełnienie etatów. Środki na pokrycie kosztów osobowych będą zabezpieczone w budżecie miasta. Obecnie trwa nabór na stanowiska aplikantów, dopiero w przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia konkursu będzie można mówić o terminie zatrudnienia nowych funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Wydatki związane z wyposażeniem, szkoleniem i przeprowadzeniem obowiązkowych badań strażnika, to około 10 000 zł – informuje Magdalena Grzywacz rzecznik prasowy UMM.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
MRS
MRS
1 rok temu

Czy Kupiński rzeczywiście zrezygnował?

SMM
SMM
1 rok temu
Reply to  MRS

Taaa… zrezygnował…haha….siedzi na kasie w Dino

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x