Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

MKM-ka zatrzyma się przy centrum handlowym „Stacja Mława”


Jak podaje mławski ratusz, od 22 grudnia 2020 r. autobusy linii 4 Mławskiej Komunikacji Miejskiej będą zatrzymywały się przy Centrum Handlowym „Stacja Mława”. Wcześniej – gdy trwała budowa – autobusy przejeżdżały obok obiektu, jednak nie zatrzymywały się na przystanku ze względów bezpieczeństwa. Od wtorku 22 grudnia br. będą wjeżdżały na teren centrum „Stacja Mława”.  „Czwórka” skorzysta ze  stanowiska nr 1, gdzie pasażerowie będą wysiadali i wsiadali .


Tym samym miasto uwzględniło uwagi jednego z czytelników, przesłane do redakcji Codziennika Mławskiego i przekierowane następnie do ratusza. Uwagi dotyczyły m.in. braku przystanków MKM  wokół dopiero co otwartej galerii handlowej , pomimo tego, że w bezpośrednim sąsiedztwie przejeżdżają aż trzy linie autobusowe – linia nr 2, nr 3 i nr 4.

Przygotowujemy się do uruchomienia przystanku przy CH Stacja Mława. Ze względów technicznych niektóre przystanki MKM nie są wykorzystywane. Jesteśmy otwarci na sugestie w zakresie modyfikacji tras przejazdu, czekamy na propozycje mieszkańców – napisała do redakcji 18 grudnia Magdalena Grzywacz, rzecznik prasowa UMM.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
MieszaneUczucia
MieszaneUczucia
2 lata temu

Toć to szok 😮
Mamy tam „zajezdnię” ale nie dla autobusów :p
Brawo „muława” bo urząd jest jeszcze w tej epoce… :/

kos
kos
2 lata temu

A to musiał czytelnik napisać?
Nie można było wpaść na ten pomysł samemu?
Stanowiska dla MKM powinny być oznaczone logo MKM a nie wjeżdżać na jedno ze stanowisk dla zwykłych autobusów. Mieszkańcy mają nadzieję, że to tylko przeszkody techniczne nie pozwalają na to i wkrótce to małe niedopatrzenie będzie poprawione.
Czy naprawdę nie można było od początku budowy wydzielić oddzielnego miejsca dla MKM????

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x