Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 22 grudnia


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 22 grudnia br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 9 nowych zakażeń i żadnego zgon z powodu chorób współistniejących i z COVID-19. 


W województwie mazowieckim odnotowano 884 przypadków zakażeń, 18 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących, 11 zgonów z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 7192, z powodu chorób współistniejących zmarło 237 osób, z powodu COVID-19 – 72.

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4 1 vote
Oceń artykuł
guest
12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Maria
Maria
10 miesięcy temu

Co wieczor polecam przejsc sie Kosciuszki kolo numeru 21 🙂 Kopca az sie oddychac nie da.

Sędzia
Sędzia
10 miesięcy temu
Reply to  Maria

Pani Mario BRAwo obnażac patologię nr domów gdzie palą i tr uja BEZ LITOŚCI może w końcu PAN BURMISTRZ TAK JAK NA ŚMIECI ZROBI USTAWĘ ZAKAZUJACA PALENIE ŚMIECI W KOPCIUCHACH A STRAŻ MIEJSKA ZACZNIE PATROLE I KARANIE Morderców.

Emeryt
Emeryt
10 miesięcy temu

Na WÓLCE tam się dzieje tam spalenie gumakow opon styropianu jeden mądrzej aż od drugiego inaczej .COVID to Pikuś. Tylko ustawa albo kary pomogą

Pić besmen
Pić besmen
10 miesięcy temu

Kto skorzystał na wymianie pieca na gazowy prawie sami bogacze. Wystarczy zobaczyć tabliczki na domach.

Żuk gnojarz
Żuk gnojarz
10 miesięcy temu

Wskazywać trucicieli palcem po nazwisku nie stosuje się zatrułwa środowisko na taczki z gnojem i wywozka z MŁAWY .

WIDZISZ I NIE KAŻESZ
WIDZISZ I NIE KAŻESZ
10 miesięcy temu

COVICD COVID CAŁY CZAS TYLKO O TYM A PALENIE W KOPCIUCHACH GÓ……..M TO GORSZE MOŻE .MENDELEJEW I JEGO TABLICA TO WIECZORNA MŁAWA.WCZORAJ I NIE TYLKO UL HALLERA NA PRZECIWKO STADIONU TO BYŁ POKAZ . JAK DZIECIAKI MOGĄ UPRAWIAĆ SPORT JAK MIESZKAŃCY TEJ POSESJI DAJĄ TAKI CZAD NOTORYCZNIE PO 18 CODZIENNIE GŁOWA ROZUMU NIE DAJE. GDZIE SUMIENIE.PANI ŚWIĘTA PEWNIE UDAJE A SKAZUJE NIWINNE DZIECI NA CHOROBY RAKOWE .OPAMIĘTAJCIE SIĘ BO PAN NIERYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY.STRAŻ MIEJSKA DO PATROLOWANIA I KARANIA.

Giuseppe
Giuseppe
10 miesięcy temu

Palenie śmieci w sposób urągający zasadom jest bardzo poważnym i pomijanym problemem. Może warto zainicjować odpowiedni cykl artykułów? Niemniej jednak powyższe twierdzenia zasługują na uwagę, ale są trochę nie na temat. Może Szanowna Redakcja zechce opisać problem „kopciuchów”, które zwiększają śmiertelność i sposoby walki z tą patologią? Myślę również, że dałoby to pole do dyskusji i wymiany pomysłów i spostrzeżeń.

APEL DOŚĆ PATOLOGI W MŁAWIE
APEL DOŚĆ PATOLOGI W MŁAWIE
10 miesięcy temu

bardzo mądry post .Ci co mordują sąsiadów spacerowiczów niech we wigilię zrobią sobie rachunek sumienia .Myśla ,że jak się wyspowiadają to bedzie ok. Niewiedzą truciciele ,że trują także siebie ,to jest strzał w kolano. APEL DO MIESZKAŃCÓW SĄSIADÓW ZGŁASZAJCIE PATOLOGIĘ NIE BÓJCIE SIĘ BARANÓW KTÓRZ SKAZUJA NAS NA POWOLNĄ ŚMIERĆ. TRZEBA PRZESTĘPCÓW WSKAZYWAĆ I PIĘTNOWAĆ KARAĆ DO BÓLU AŻ KLĘKNĄ . NIE STAĆ NA OPAŁ TO SPRZEDAĆ A NIE MORDOWAĆ NAS MŁAWIAN .NA PASTERCE KSIĘŻA POWINNI DO TEJ PATOLOGI PRZEMÓWIĆ DO ROZUMU A STRAŻ MIEJSKA KARAĆ I DO WIĘZIENIA.

Giuseppe
Giuseppe
10 miesięcy temu

I mordercami są zarówno truciciele jak i „bezmaskowcy”.

Domi
Domi
10 miesięcy temu
Reply to  Giuseppe

Trują też samochody gdzie tysiące ich jeździ i kopci i fermy drobiu smród azotem niesamowity,i nikt nie reaguje

Giuseppe
Giuseppe
10 miesięcy temu
Reply to  Domi

Fermy drobiu to oddzielny problem. Ale słusznie zauważony. Tylko trochę nie w tej rubryce. Warto napisać o tym oddzielny artykuł.

Czemu nas truja świadomie
Czemu nas truja świadomie
10 miesięcy temu
Reply to  Giuseppe

Prawda

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x