Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zacięte mecze. Zamiana miejsc w czołówce tabeli


MOSiR Ciechanów, WML Squad wygrali swoje pojedynki w VI kolejce Mławskiej Ligi Koszykówki, umacniając się na czele tabeli. Porażka dotychczasowego wicelidera Mejdej Bojz sprawiła, że na drugie miejsce w tabeli awansował właśnie wspomniany WML Squad.


W pierwszym spotkaniu VI kolejki zespół WML Squad pokonał NNI Basket 63:42. Pomimo bardzo dobrej gry Bartosza Tyszki – 32 punkty drużyna z Mławy okazała się dużo lepszym zespołem i ostatecznie pokonała drużynę z Nidzicy 21 punktami. W drużynie WML Squadu najwięcej punktów rzucił Przemysław Łęczek w ilości 21, a w drużynie z Nidzicy wspomniany wyżej Bartosz Tyszka – 32 pkt.

W drugim spotkaniu zmierzyły się zespoły Mejdej Boyz oraz Novi Działdowo. Po bardzo wyrównanym meczu drużyna Novi Działdowo pokonała drużynę Mejdej Boyz 49:45. Najlepszym zawodnikiem drużyny Novi Działdowo okazał się Wiktor Nowakowski 17 punktów, a w drużynie Mejdej Boyz najwięcej punktów zdobył Krzysztof Łasiewicki – 13.

W trzecim spotkaniu zmierzyli się ze sobą zawodnicy MOSiR-u Ciechanów oraz gracze Kontry Przasnysz. Po wyrównanych trzech kwartach nie można było wskazać faworyta do wygrania tego spotkania. Ostatnia kwarta jednak należała do graczy z Ciechanowa którzy ostatecznie wygrali z zespołem Kontry Przasnysz 46:33. W drużynie Ciechanowa najwięcej punktów zdobył Dawid Szczypiński w ilości 12, a w zespole Kontry Przasnysz najlepszy okazał się Kamil Stępski z dorobkiem 11 punktów. W tabeli prowadzi zespół MOSiR-u Ciechanów który wyprzedza zespoły WML Squad, na trzecim miejscu plasuje się zespół Mejdej Boyz z Nidzicy.

Zawodnik kolejki – Bartosz Tyszka NNI Basket

Następna VII kolejka zostanie rozegrana w dniu 13 stycznia 2021 roku.

Wyniki:

WML Squad – NNI Basket 63:42 [22:8] [7:11] [15:10] [19:13]

Mejdej Boyz-Novi Działdowo 45:49 [15:16] [13:11] [2:7] [15:15]

MOSiR Ciechanów –Kontra Przasnysz 33:46 [6:7] [12:10] [12:9] [3:20]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x