Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wypadek pod Konopkami [zobacz foto i film]


Wczoraj (18 grudnia) kilka minut po godzinie 15-tej doszło do groźnie wyglądającego wypadku na drodze wojewódzkiej 615 w okolicy miejscowości Konopki. Tam osobowy Renault Scenic wypadł z drogi i przekoziołkował. Według relacji świadków, pasażerowie pojazdu opuścili go o własnych siłach, jedynie kierowca pozostawał zakleszczony w pojeździe, uwolnili go dopiero strażacy, którzy następnie przekazali poszkodowanego zespołowi ratownictwa medycznego. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x