Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Chcieli rozjechać policjantów. Nie zatrzymała ich kolczatka


W minioną środę w na terenie powiatu pułtuskiego rozegrały się sceny jak z gangsterskiego filmu. Uciekający autem już od Ciechanowa w stronę Pułtuska przestępcy przebili się przez policyjną blokadę z kolczatką i omal nie rozjechali dwóch policjantów. Udało się ich zatrzymać dopiero na jednej z ulic Pułtuska.


– W środę, około godziny 13. oficer dyżurny pułtuskiej komendy został powiadomiony telefonicznie, że na terenie powiatu ciechanowskiego, kierujący audi na zagranicznych numerach rejestracyjnych nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Następnie uzyskano informację, że pojazd ten kieruje się na drogę wojewódzką nr 618 i jedzie w stronę Pułtuska. Na trasę natychmiast zostały skierowane policyjne patrole. Policjanci z pułtuskiej drogówki na trasie Moszyn-Pułtusk ustawili punkt blokadowy i rozstawili kolczatkę drogową. Podczas próby zatrzymania kierowca audi nie zatrzymał się i jechał prosto na dwóch umundurowanych funkcjonariuszy, którzy dali mu sygnał do zatrzymania się. Obydwaj policjanci odskoczyli na bok, a kierujący wjeżdżając prawa stroną pojazdu na rozstawioną kolczatkę, dalej kontynuował jazdę. Mężczyzna uciekając przed pościgiem jeździł ulicami Pułtuska. Zaangażowani policjanci z innych wydziałów pułtuskiej Policji, zablokowali skrzyżowanie ulicy Mickiewicza z Kolejową, gdzie kierowca audi nie wyhamował i uderzył w tył radiowozu nieoznakowanego – informuje pułtuska policja.

Po zatrzymaniu kierującego i pasażera okazało się, że obaj mężczyźni to mieszkańcy Pułtuska podejrzewani o włamania do mieszkań.

źródło: KPP Pułtusk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x