Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kłódka na klamce auta na parkingu? Policjanci ostrzegają


Kilkaset złotych w zamian za zdjęcie kłódki z klamki naszego samochodu? To wcale nie żart. W ostatnim czasie kierowcy, parkujący zwłaszcza na terenie galerii handlowych w dużych miastach, po wyjściu ze sklepu, ze zdziwieniem zauważali na klamkach swoich pojazdów umocowane kłódki, którym towarzyszył krótki list.


Pomysłodawca tego procederu oferuje pomoc w zdjęciu wątpliwej ozdoby, jednak za podanie kodu/szyfru oczekuje zapłaty kilkuset złotych. Wyłudzacze maję też swoiste poczucie humoru. Liścik zaczyna się bowiem sformułowaniem – „PRODUKT REKLAMOWY – GRATIS”.

Policjanci ostrzegają. Jest to kolejny sposób na wyłudzenie naszych pieniędzy. W okresie przedświątecznym różnej maści oszuści, naciągacze, liczą, że zaangażowani w przedświąteczne przygotowania  będziemy mniej czujni. Każda sytuacja, która odbiega od normy może być pułapką.

Mundurowi apelują! Zachowajmy ostrożność. Nie dajmy się zmanipulować, nie ulegajmy sugestiom . Nie  działajmy impulsywnie i bez zastanowienia. O wszelkich nieprawidłowościach informujmy służby.

źródło: KPP Wyszków

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Benek
Benek
1 rok temu

I tak właśnie zrobiliśmy ,ale kłódkę taką mieliśmy na kole . To że śwagrem mechanikem raz dwa i zdjęta . Żadnej kasy nie płaciliśmy.

zagraniczny
zagraniczny
1 rok temu

Policja ostrzega,alarmuje etc.,a co policja w tych sprawach robi?
Wychodzi na to że jest mocno zajęta obstawianiem POKOJOWYCH protestów , bo tam nie ma twardych przeciwników. Kordony,blokady,szpalery, w tym są dobrzy.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x