Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Z dachów stopniowo znika szkodliwy azbest


Miasto Mława już od 2008 roku wdraża program usuwania wyrobów azbestowych. Z  finansowego wsparcia przeznaczonego na ten cel, co roku korzystają mieszkańcy Mławy.


Również w tym roku pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie a Miastem Mława została podpisana umowa na dofinansowanie realizacji zadania pn.: „Demontaż, transport i utylizacja wyrobów zawierających azbest z terenu miasta Mława – etap XII”, w wyniku której Miasto Mława zaplanowało zakończenie realizacji zadania do 26 października 2020 r.

W rezultacie w tegorocznym przedsięwzięciu usunięto z dachów i zutylizowano ponad 67 ton  wyrobów zawierających azbest. Realizacja całego przedsięwzięcia to koszt 33 574,38 zł, z czego otrzymano dofinansowanie w wysokości 21 487,60 zł, co stanowiło 64% wydatkowanej kwoty.

źródło: UMM

fot.: Wikimedia Commons

oprac. red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
miner
miner
10 miesięcy temu

POKAZAĆ PUBLICZNIE LOKALIZACJE TYCH WSZYSTKICH PIĘKNYCH LUDZI KTÓRZY DOKONALI WYMIANY – NA MAPCE MIASTA MUŁAWY NIECH RATUSZ WYKAŻE EFEKT – MAMY PRAWO ZOBACZYĆ ILE JUŻ A ILE JESZCZE I GDZIE JEST UŻ LEPIEJ…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x