Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od 15 grudnia do odwołania zmieniona trasa linii nr 2


Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o. poinformowało wczoraj, że w związku z prowadzonymi robotami związanymi z przebudową skrzyżowania ul. Płockiej z al. Świętego Wojciecha, od 15 grudnia 2020 r. do odwołania zostaną wprowadzone zmiany w rozkładzie jazdy autobusów MKM na linii nr 2.


Autobus linii nr 2 nie będzie dojeżdżał do przystanku przy ul. Płockiej-Baczyńskiego oraz do pętli na ul. Płockiej, będzie natomiast skręcał w ulicę Andersa i dalsza jego trasa pozostanie bez zmian. Godziny odjazdów z poszczególnych przystanków nie ulegają zmianie.

MPDM przeprasza za utrudnienia.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x