Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uszkodził radiowóz i elewację komisariatu. Miał 3 promile


Krewki, 27 letni mieszkaniec Chorzel w środku nocy nie tylko wybił szybę i uszkodził boczne drzwi policyjnego radiowozu, ale dokonał także  uszkodzenia elewacji budynku Komisariatu Policji w Chorzelach, wgniatając strukturę elewacji.


– Do zdarzenia doszło 10 grudnia br. o godz. 02:45. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Jak się okazało, był kompletnie pijany, przeprowadzone badanie wykazało mu blisko 3 promile alkoholu w organizmie – informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x