Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowa ciężarówka dla PZD. Czy pług w tym roku się przyda?


Samorząd powiatowy doposażył Powiatowy Zarząd Dróg w nowy sprzęt. Tym razem do jednostki odpowiadającej za stan powiatowych dróg trafiła ciężarówka DAF, która może być wykorzystana m.in. jako pług do odśnieżania. Na nowy sprzęt powiat wyasygnował (już po przetargu) niemal 400 tys. zł.


– Planujemy jeszcze uzupełnić zasoby naszej placówki o kolejną zamiatarkę za kwotę ok.  28.000 zł. W sumie w tym roku sprzęt dla PZD wydamy około 800 tys. zł – mówi Jerzy Rakowski starosta mławski.

źródło: starostwo mławskie

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
Tom
10 miesięcy temu

Gdzie drogowcy byli w ubiegły czwartek?!

Anonim
Anonim
10 miesięcy temu

Pamiętajmy tylko o jednym pług sam nie odśnieża ulic, a zamiatarka też sama nie posprząta ulic.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x