Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wrócili zadowoleni i z medalami


15. zawodników Akademii Sztuk Walk Senshi Fight&Sport zaprezentowało swoje umiejętności podczas 3 edycji turnieju Taekwondo ITF „Be Fit Mazovia Open Cup 2020”.Wszyscy zaprezentowali świetną formą i łącznie zdobyli 21 medali. Kilkoro z nich zasługuje na szczególne wyróżnienie.


W zawodach, które odbyły się 12 grudnia br. w Legionowie,  brało udział ok 130 zawodników z takich miast jak Warszawa, Częstochowa, Łódź, Wrocław, Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Skierdy oraz oczywiście Mława. Najlepiej z całej ekipy zaprezentowała się Zuzanna Karpińska, która zdobyła miejsca na podium we wszystkich konkurencjach, w których brała udział. Nie można pominąć debiutanta grupy Aleksa Jaroszewskiego w kategorii przedszkolaków, który również zdobył medale we wszystkich swoich konkurencjach.

Ponadto wyróżnił się Piotr Paprotny, zdobywając 3 medale na cztery konkurencje w których brał udział. Należy dodać, że 1 miejsce zajął w konkurencji technik specjalnych, pomimo iż konkurencja ta wymaga dużej skoczności, a Piotr był w swojej kategorii najniższy. Nie można pominąć jeszcze jednej zawodniczki Julii Pakuszewskiej, która omyłkowo została przez organizatora zarejestrowana do wyższej kategorii wiekowej, a mimo to wzięła w niej udział i wygrała kategorię układów formalnych posiadając najniższy stopień szkoleniowy cup.

Poniżej przedstawiamy osiągnięte wyniki poszczególnych zawodników.

Aleks Jaroszewski

Kategoria przedszkolaki, 1 miejsce techniki szybkościowe, 2 miejsce walki kalaki, 3 miejsce techniki specjalne.

Nataniel Możdżonek

Kategoria przedszkolaki, 2 miejsce techniki specjalne.

Jakub Dęby

Kategoria młodzik, 2 miejsce walki kalaki, 3 miejsce techniki specjalne.

Zuzanna Karpińska

Kategoria kadet, 1 miejsce techniki szybkościowe, 2 miejsce walki semi hogo, 2 miejsce techniki specjalne, 3 miejsce układy formalne

Piotr Paprotny

Kategoria młodzik, 1 miejsce techniki specjalne, 1 miejsce techniki szybkościowe, 3 miejsce ukłądy formalne

Gabriela Możdżonek

Kategoria junior młodszy, 2 miejsce techniki specjalne, 3 miejsce walki semi contact

Julia Pakuszewska

Kategoria młodziki, 1 miejsce układy formalne

Jakub Wróblewski

Kategoria młodzik, 3 miejsce techniki szybkościowe

Alicja Sieczka

Kategoria kadet, 2 miejsce układy formalne

Oskar Bednarski

Kategoria młodzik, 2 miejsce techniki szybkościowe, 3 miejsce układy formalne

Oliwier Bednarski

1 miejsce techniki specjalne

Czterem zawodnikom klubu nie udało się wskoczyć na podium. Jednakże pokazali się z bardzo dobrej strony i na pewno osiągną jeszcze wiele sukcesów sportowych.

źródło i fot. AM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x