Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zapewne uratowali go od niechybnej śmierci


W popularnym powiedzeniu jedni mówią, że zima zaskakuje drogowców inni, że kierowców. Tym razem zima zaskoczyła też młodego łabędzia, który nie wiedzieć dlaczego znalazł się w przydrożnym rowie ruchliwej drogi wojewódzkiej nr 563, biegnącej m.in. przez kompleks leśny leśnictwa Łomia.


Gdyby nie leśnicy, kto wie jakby się to skończyło. Nie wiadomo, czy brodzący w śniegu poboczem drogi łabędź pozostawiony bez pomocy przeżyłby tę przygodę. Taka sytuacja stwarzała ogromne niebezpieczeństwo zarówno dla kierowców, jak i dla zdezorientowanego ptaka. Na szczęście jego stan zdrowia pozwolił pracownikom Nadleśnictwa Dwukoły przetransportować go w bezpieczne miejsce, w tym przypadku był to Zalew Ruda.

JK

fot. Kinga Ludwiczak

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Nemo.
Nemo.
1 rok temu

Podziękowania dla kierowcy, osoby która zareagowała, i wszystkich zaangażowanych w akcję ratowania młodziana 🙂
Wyrazy uznania.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x