Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W diecezji płockiej działa strona internetowa dla osób skrzywdzonych w sferze seksualnej


Płocka kuria poinformowała o możliwości internetowego powiadomienia o krzywdach w sferze seksualnej popełnianych przez osoby duchowne. Taką stronę internetową o adresie: www.zgloskrzywde.pl poprowadzi Fundacja Świętego Józefa.


Jak podaje kuria, strona zawiera informacje pomocne osobom, które zostały skrzywdzone w sferze seksualnej w dzieciństwie lub w młodości albo mają wiedzę o krzywdzie czy zaniedbaniu w wyjaśnianiu sprawy w Kościele.

W takich sprawach można też zwracać się osobiście do prawnik Małgorzaty Skórzewskiej-Amberg – tel. 602-135-995 lub ks. Marka Jarosza (doktor psychologii) –  tel. 509-026-002, e-mail: [email protected]

www.zgloskrzywde.pl

źródło: diecezjaplocka.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x