Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Hat-trick Marka Maślanika. Nie stracił nawet seta


W niedzielę 6 grudnia na Mławskiej Hali Sportowej odbył się trzeci turniej Grand Prix w badmintonie. Po raz trzeci z rzędu Marek Maślanik z Olsztynka nie dał szans rywalom i pewnie wygrał wszystkie swoje mecze, nie tracąc ani jednego seta. Na drugim miejscu uplasował się Dariusz Rochoń z Działdowa, a czołową trójkę zamknął Robert Szulejewski z Mławy.


W grach deblowych drugi raz z rzędu para Marek Maślanik oraz Sławomir Grzymkowski nie dała szans rywalom na korcie i pewnie wygrała wszystkie swoje spotkania. Na drugim miejscu uplasowali się Dariusz Rochoń oraz Piotr Pudlak, a trzecie miejsce zajęła para Tunde Cieślak oraz Jakub Affelski z Pułtuska.

Kolejny turniej zostanie rozegrany w dniu 10 stycznia (niedziela). Początek gier o godzinie 10:00

Kolejność końcowa gry pojedyncze :

1.Marek Maślanik

2.Dariusz Rochoń

3.Robert Szulejewski

4.Magnus Dudkiewicz

5.Sławomir Grzymkowski

6.Krzysztof Dudkiewicz

Kolejność końcowa gry podwójne:

1.Marek Maślanik/Sławomir Grzymkowski

2.Dariusz Rochoń/Piotr Pudlak

3.Tunde Cieślak/Jakub Affelski

4.Krzysztof Dudkiewicz/Robert Szulejewski

5.Magnus Dudkiewicz/Dariusz Kowalczyk

6.Mirosław Mendyk/Sebastian Leszczyński

źródło i fot. MHS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x