Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Prace Sekcji Florystycznej Seniorek MDK w Pałacu Lubomirskich


To już drugi raz, kiedy dzieła pań należących do grupy florystycznej w Miejskim Domu Kultury w Mławie zagościły we wnętrzach z historią i tradycją. Po sukcesie w konkursie organizowanym przez Muzeum Czartoryskich w Puławach oraz udziale w wystawie „Kres Polskich Aten”, gdzie były prezentowane wieńce funeralne przygotowane przez sekcję, panie postanowiły dołączyć do kolejnego projektu, tym razem realizowanego przez Muzeum w Przeworsku.


Wystawa „Ogród Zimowy w Pałacu Lubomirskich” to ekspozycja zawierająca kompozycje bożonarodzeniowe wykonane przez florystów z całej Polski. Wśród wystawionych prac nawiązujących do świata baśni i magicznego czasu Świąt znalazły się również dekoracje wykonane przez Małgorzatę Zakrzewską i seniorki z Miejskiego Domu Kultury.

Miłośników kwiatów, świątecznych ozdób, sztuki florystycznej oraz wnętrz pałacowych zapraszamy do wirtualnego zwiedzania wystawy.
Więcej na stronie 

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x