Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tragiczna śmierć w Żmijewie – Ponkach. Sprawcą tlenek węgla


Wczoraj, około godziny 16-tej policja poprosiła strażaków o pomoc w dostaniu się do wnętrza jednego z budynków jednorodzinnych w miejscowości Żmijewo-Ponki (gm. Stupsk). Wewnątrz znajdował się mężczyzna, który nie reagował na próby nawiązania kontaktu. Przybyły na miejsce wraz z zespołem ratownictwa medycznego  lekarz stwierdził zgon 69-letniego mężczyzny. Pomieszczenie ogrzewane było przy pomocy butli gazowej.


– Działania na miejscu prowadzili strażacy z PSP Mława oraz OSP Stupsk. Po zbadaniu stężenia tlenku węgla w pomieszczeniu, okazało się że jest ono na poziomie 450 ppm. Prawdopodobną przyczyną wydzielania się tlenku węgla były wady urządzenia grzewczego – informuje st. kpt Jacek Dryll z PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x