Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Chyba renifer św. Mikołaja zgubił rogi


Ziemia nadal kryje w sobie wiele niespodzianek. Jedną z nich odkryto przy okazji budowy metra na warszawskim Brudnie. Przy okazji robót ziemnych najczęstszym wykopaliskiem są niebezpieczne pozostałości wojenne, w tym przypadku znalezisko jest naprawdę nietypowe.


„Chyba renifer św. Mikołaja zgubił rogi!. Mamy kolejne znalezisko z budowy II linii Metra Warszawskiego na Bródnie” – czytamy we wtorkowym (8 grudnia) wpisie na profilu społecznościowym warszawskiego metra.  Stołeczny ratusz  pyta, czyje to może być i dodaje, że „na budowie odcinka linii M2 w kierunku Bródna archeologowie się nie nudzą”.

Cóż, ustalenie nazwy zwierzęcia to rola naukowców, ale ile dowcipnych skojarzeń takie znalezisko może wywołać u przysłowiowego Kowalskiego?

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
MYŚLIWY
MYŚLIWY
1 rok temu

TO SĄ ROGI MOJEGO SĄSIADA .NA 10000 PROCENT.

czyteniczka
czyteniczka
1 rok temu

Z tytułem to trafiliście kulą w płot. Każde dziecko wie, że to akurat nie są rogi renifera.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x