Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miasto zakupiło karmę dla kotów wolno żyjących


Mieszkańcy Ciechanowa, którzy dokarmiają w okresie zimowym swobodnie żyjące w mieście koty, mogą zgłaszać się po karmę dla czworonogów do urzędu miasta. To akcja powtarzana cyklicznie.

Sprzedam Piec


Ciechanowski urząd zakupił 300 opakowań karmy. Społeczni opiekunowie wolno żyjących kotów mogą od 8 grudnia zgłaszać się po suche jedzenie dla zwierząt do ratusza. Wydawanie karmy będzie następowało do wyczerpania zapasów.

To warta naśladowania inicjatywa, której  celem jest pomoc zwierzętom w przetrwaniu zimy, jak również finansowe odciążenie ich społecznych opiekunów.

źródło: UM Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x