Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miasto zakupiło karmę dla kotów wolno żyjących


Mieszkańcy Ciechanowa, którzy dokarmiają w okresie zimowym swobodnie żyjące w mieście koty, mogą zgłaszać się po karmę dla czworonogów do urzędu miasta. To akcja powtarzana cyklicznie.


Ciechanowski urząd zakupił 300 opakowań karmy. Społeczni opiekunowie wolno żyjących kotów mogą od 8 grudnia zgłaszać się po suche jedzenie dla zwierząt do ratusza. Wydawanie karmy będzie następowało do wyczerpania zapasów.

To warta naśladowania inicjatywa, której  celem jest pomoc zwierzętom w przetrwaniu zimy, jak również finansowe odciążenie ich społecznych opiekunów.

źródło: UM Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x