Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 7 grudnia


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 7 grudnia br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 7 nowych zakażeń i ani jednego zgonu z powodu chorób współistniejących i Covid-19. 


W województwie mazowieckim odnotowano 609 przypadków zakażeń, 17 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących, 1 zgon z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 4423, z powodu chorób współistniejących zmarło 82 osób, z powodu COVID-19 – 10.

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Youseff
Youseff
1 rok temu

„Mława”. Czekam na twoje mądrości. Bez matury, a ile wie i potrafi!

Ala
Ala
1 rok temu
Reply to  Youseff

Nie pomogą studia ,doktoraty jak człowiek chamowaty.Wlasnie taki jak Pan kolego.Jestes arogancki,bez kultury,a kulturę wynosi się z domu.Prowokujesz innych,ciagle piszesz na forum jedno w kółko.Tacy ludzie mają kompleksy,a wina za wszystko obarczają innych.Nie jesteś pępkiem świata.

Youseff
Youseff
1 rok temu
Reply to  Ala

Prowokację widzisz??? Kogo prowokuję? Bandytów??? Ludzi, choć takie określenie jest pewnym nadużyciem, którzy mają w d… twoje zdrowie i życie, bo mają kaprys zamanifestować swoją „wolność” kosztem mojej? Co ty pleciesz? To zawdzięczamy PiSowi: buraki, nieuki i chamy są dumni z tego, że są burakami, nieukami i chamami.

Sara
Sara
1 rok temu
Reply to  Youseff

Akurat teraz tych nieukow coraz więcej będzie przez naukę zdalna.A zawdzięczamy to rządowi i tym co tak krzyczą,ze tylko covid i covid.Przez to nie ma dostępu do lekarzy,nauki itd.Tylko galerie i supermarkety pełne ludzi,ekspedientki też mają rodziny i się narażają,ale debile ciągle biegają na zakupy,po galeriach ,supermarketach i nagrywają innych czy mają maski itp.

Youseff
Youseff
1 rok temu
Reply to  Sara

I prawidłowo. A jak inaczej się bronić przed bydłem?! A nagranie takiego imbecyla jest potem dowiem w sądzie. I jest zasłużona i dotkliwa kara.

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Sara

Po co zmieniasz swoje nicki jak ciągle tak samo piszesz. Po twoich błędach od razu widać, ze jesteś Ala vel Klara, Sara, Dori itp.
Cały czas popełniasz te same błędy. Dziwne, że tego nie widzisz.

Youseff
Youseff
1 rok temu
Reply to  Anonim

Sara załapała się na naukę zdalną. Przykład książkowy…

Youseff
Youseff
1 rok temu
Reply to  Ala

Naprawdę, Ala ma kota. Mam nadzieję, że nie jest to spółka z Jarosławem.

Sss.
Sss.
1 rok temu
Reply to  Youseff

Psycholu idź się lecz na nogi,bo na głowę już za pozno.Filozofie bez rozumu.

Youseff
Youseff
1 rok temu
Reply to  Sss.

A gdzieś tu widzisz filozofię? Dzban-propaganda Covidiotów. Załóż maskę i nie dyskutuj. Jest pandemia. Jest źle. I dzięki „bezmaskowcom” (objawowym bezmózgowcom) wszyscy będziemy płacić rachunek.

Youseff
Youseff
1 rok temu

Nie pozdrawiam dzbanów lekceważących normy sanitarne: niedezynfekujących rąk po wejściu do sklepu i niezasłaniających paszcz. Dzięki wam umierają ludzie.

ZAŁAMKA
ZAŁAMKA
1 rok temu
Reply to  Youseff

jedż na dworzec pkp tam sobie psiukniesz płynem z automatu ręcznego którego tysiące osób dotykały . JAK ŻYĆ ?

Youseff
Youseff
1 rok temu
Reply to  ZAŁAMKA

Ciężko żyć w państwie PiS…. Ale przynajmniej zdezynfekowały łapy te osoby. To dobry znak. Nie załamuj się….

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x