Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ten mecz był decydujący. Ciechanowska drużyna na czele


W środowy wieczór 2 grudnia na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej rozegrano V kolejkę Mławskiej Ligi Koszykówki. Przyniosła ona zmiany w tabeli rozgrywek. Na jej czoło wysunęła się drużyna ciechanowskiego MOSiR-u.


W pierwszym spotkaniu drużyna Kontry Przasnysz pokonała WML SQUAD 49:33.Drużyna z Przasnysza okazała się dużo lepszą skutecznością niż drużyna z Mławy, co przyczyniło się do wygranej w meczu różnicą 16 punktów. W drużynie Kontry Przasnysz najwięcej punktów rzucił Arkadiusz Stańczuk w ilości 11 a w drużynie z Mławy najlepszym rzucającym okazał się Marcin Staszkiewicz który rzucił 12 punktów.

W drugim spotkaniu zmierzyły się zespoły NNI Basket oraz Novi Działdowo. Drużyna z Nidzicy nie potrafiła sobie poradzić z dobrze grającym zespołem z Działdowa co skutkowało przegraną 28 punktami. Najlepszym zawodnikiem drużyny Novi Działdowo okazał się Wiktor Nowakowski 22 pkt, a w drużynie z Nidzicy najwięcej punktów zdobył Łukasz Babut – 11 pkt.

W trzecim spotkaniu zmierzyli się ze sobą zawodnicy MOSiRu Ciechanów oraz gracze Mejdej Boyz. Po wyrównanej pierwszej i drugiej kwarcie które zakończyły się wynikiem 21:20 dla Ciechanowa nie można było wskazać faworyta do wygranej w tym spotkaniu. W drugiej połowie spotkania to jednak zawodnicy MOSiRU okazali się dużo lepsi od swoich przeciwników i wygrali pewnie spotkanie wynikiem 51:29.W drużynie Ciechanowa najwięcej punktów zdobył Artur Dobrzyński w ilości 12 a w zespole Mejdej Boyz najlepszy okazał się Krzysztof Łasiewicki z dorobkiem 10 punktów.

Następna VI kolejka zostanie rozegrana w dniu 16 grudnia początek spotkań godz. 19:00

Wyniki:

Kontra Przasnysz – WML SQUAD 49:33 [15:9] [13:13] [7:5] [14:6]

NNI Basket –Novi Działdowo 30:58 [2:17] [7:13] [9:12] [12:16]

MOSiR Ciechanów – Mejdej Boyz 51:29 [14:13] [7:7] [14:2] [16:7]

źródło i fot. MHS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x