Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ktoś wysypał hałdy śmieci pod Białutami. Policja prosi o pomoc


Hałda śmieci pod Białutami


Policja poszukuje osób, kierujących pojazdami, które w miniony czwartek (26 listopada br.) w godzinach 14.00-17.00 poruszały się trasą Napierki – Białuty – Dźwierznia i posiadają videorejestratory.

Być może, któryś z kierowców przejeżdżając tą trasą zarejestrował jadące pojazdy ciężarowe, które zatrzymały się w miejscowości Białuty na terenie dawnej żwirowni i pozostawiły w tym miejscu śmieci. Wraz z ciężarówkami poruszał się samochód osobowy oraz koparko-ładowarka.

Policja zwraca się o pomoc do osób, które posiadają wiedzę na temat tych pojazdów i ich właścicieli, bądź zarejestrowały i posiadają nagranie z videorejestratora mogące przyczynić się do identyfikacji tych pojazdów. Wszelkie przydatne Policji informacje w tej sprawie prosimy zgłaszać pod numer telefonu komórkowego 515 331 816 na Posterunek Policji w Iłowie-Osadzie lub na numer Komendy Powiatowej Policji w Działdowie 47 732 32 00.

źródło: KPP Działdowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
3 1 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
9 miesięcy temu

Wszędzie podjeżdżają ,nawet w Działdowie wyrzucają rózne śmieci gdzie popadnie,nawet prywatne firmy gruz na łąki i policja nic z tym nie robi ani Urząd Maista

natasz
natasz
9 miesięcy temu

tak jest jak ci co wywożą śmieci większość zostawiają ,,,tego nie wezmą tamtego nie wezmą,, brawo reforma śmieciowa

Darcio
Darcio
9 miesięcy temu

Ludzie jak coś wiecie dzwońcie na gliny! złapać, osadzić, wychłostać

widzę
widzę
9 miesięcy temu

EFEKT SPRZDAŻY WYSYPISKA W PRYWATNE RĘCE .

Bonifacy
Bonifacy
9 miesięcy temu

Efekt wysokich stawek za odpady…zamiast ekologi – patologia śmieciowa

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x