Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wojenne pozostałości na budowie Alei Św. Wojciecha. Przyjechali saperzy


Wczoraj podczas robót ziemnych  związanych z  budową  Alei Św. Wojciecha w okolicach ulicy Bursztynowej  pracownicy odkryli łuski pocisków – prawdopodobnie artyleryjskich, zapewne z czasów II wojny światowej. Wezwano saperów, a do czasu ich przyjazdu znalezisko zabezpieczyli mławscy policjanci.


Dzisiaj, kilka minut po godzinie 10-tej, saperski patrol załadował wojenne pozostałości  do specjalistycznego pojazdu. Okazało się, że w sumie odkopano 17 łusek od pocisków artyleryjskich.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4 1 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

hi

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x