Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga miłośnicy zwierząt! Nowy konkurs


Polski Klub Ekologiczny – Okręg Mazowiecki, Koło w Mławie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie zapraszają wszystkich, którym nie jest obojętny los zwierząt do udziału w konkursie „Bądź Eko” pod hasłem „KOT NASZ PRZYJACIEL – domek dla kota”, promującym ideę pomagania kotom wolno żyjącym.


Aby wziąć udział w konkursie, należy – w zależności od kategorii wiekowej – przedstawić wersję rysunkowo-malarską domku dla kotów, wykonać domek dla kota albo wykonać gadżet z kotem w tle (torbę, broszkę, zawieszkę, maskotkę itp). Szczegółowe wymagania dotyczące uczestnictwa są określone w regulaminie konkursu, dostępnym wraz z pozostałymi załącznikami – ankietą, instrukcją wykonania domku oraz kartą zgłoszeniową – pod tekstem.

Prace należy dostarczyć do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie przy ul. 3 Maja 5 do 29 stycznia 2021 r. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe. Ich wręczenie zaplanowano na środę 17 lutego 2021 r. w siedzibie biblioteki. W związku z istniejącą sytuacją pandemiczną, organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany terminu i formuły wręczania nagród.

Regulamin konkursu: 

Kot mój przyjaciel, I Edycja konkursu ekologicznego pt. Zbuduj domek dla kota – druk 4

Materiały do pobrania: 

Ankieta Domek dla kotów 2020- druk 1

Karta Zgłoszenia do konkursu KOT- druk 3

instrukcja domku dla kota – druk 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
Obserwator
10 miesięcy temu

Bezwzględny zabójca, który powinien siedzieć w domu. Ekolodzy domagają się zamknięcia kotów Polują, zabijają, eksterminują całe gatunki ptaków czy gryzoni. Koty to bezwzględni zabójcy z silnym instynktem łowieckim. Czas zamknąć je w domach – postulują ekolodzy. Cytat z artykułu w Newsweek.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x