Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławski kierowca na ulicy Mławskiej stracił swoje prawo jazdy


fot. ilustracyjne


Mławski kierowca na ulicy nomen omen  Mławskiej, chociaż w Ciechanowie, stracił swoje prawo jazdy. Odebrali mu je miejscowi policjanci za drastyczne przekroczenie dozwolonej prędkości. Sytuacja miała miejsce 1 grudnia.

– Kierowca Volvo na ul. Mławskiej w Ciechanowie pędził z prędkością 103 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. 30 – letni mieszkaniec powiatu mławskiego stracił swoje prawo jazdy i otrzymał punkty karne – informuje KPP Ciechanów.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x