Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Wójtostwa i Dudzińskiego niemal gotowa


Niemal 350 tys. złotych kosztować będzie wykonanie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Wójtostwo, Wymyślin i płk. Dudzińskiego. Prace wykonuje olsztyńska spółka i według warunków przetargowych, zadanie miało być ukończone do 30 listopada 2020 r.


Zadaniem wykonawcy była budowa sygnalizacji akomodacyjnej wzbudzanej z drogi podrzędnej (ul. Wójtostwo) poprzez zastosowania detektorów indukcyjnych dla ruchu kołowego oraz detektorami przyciskowymi dla ruchu pieszego dla 4 przejść dla pieszych.  Parametry sygnalizacji mają być też dostosowane do warunków komunikacyjnych ustalonych na podstawie wykonanych badań natężenia ruchu.

Na razie jeszcze musimy zaczekać na zakończenie prac montażowych i budowlanych oraz odbiór i zgłoszenie do nadzoru budowlanego.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Stanisław
Stanisław
1 rok temu

Tam Nie ma osiedla dla bogaczy- i nie potrzeba

POTS
POTS
1 rok temu

Sygnalizacja świetlna to powinna być na skrzyżowaniu Sienkiewicza/Wyspiańskiego oraz Żeromskiego/Żwirki. Poza tym powinno być wydłużone światło zielone na wszystkich skrzowanich, dostosowan do obecnych czasów natężenia ruchu. Powinno się przejechać na zielonym z Kopernika/Żwirki przez Piłsudskiego/Szpitalna dalej prosto w stronę Kaufland. Światła powinny być zsynchronizowane tzw. zielona fala.

Stefan
Stefan
1 rok temu

Widać Rodriges że nie jeździsz tamtymi ulicami. Za chwilę będą zasiedlone pozostałe bloki przy ul. P. Skargi a i sama ulica jest do budowy. Mieszańcy tych budynków zaczną jeździć przez to trudne skrzyżowanie. Brak widoczności powoduje, że jest tam najwięcej stłuczek w Mławie. Decyzja władz miasta jak najbardziej słuszna. Chyba nie trzeba czekać aż się tam ktoś zabije ?.

Rodriges
Rodriges
1 rok temu

Detektory przyciskowe dla ruchu pieszego działają tylko w momencie odbioru technicznego inwestycji. Następnie taka możliwość jest wyłączana.
Czy na pewno tam jest niezbędna sygnalizacja świetlna. Czy nie ma pilniejszych potrzeb. Może warto dokończyć inwestycje tam gdzie rozpoczęto – zrobiono kanalizację w ulicy a nawierzchnia z błota po kostki…
Co to za „lobbysta” tam mieszka w okolicy…

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x