Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Andrzejki – magiczny dzień wróżb w Szkole Podstawowej nr 2 [fot.]


Trzydziestego listopada w Szkole Podstawowej nr 2 w Mławie zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były andrzejki. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których przedszkolaki mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Każdą z grup przedszkolnych odwiedziła także Czarownica, która poczęstowała dzieci ze swego kotła słodkościami. Nie zabrakło ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami, przelewania wosku, zaczarowanej szkatułki.


Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Pod koniec imprezy przedszkolaki zjadły słodki poczęstunek. Najstarsze dzieci z grup 0a i 0b wykonały pracę andrzejkową z kodowania ,a młodsze grupy przedszkolne różne prace plastyczne. Zabawa była przednia.

źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x