Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tak strażacy z Turzy Małej powitali swój nowy wóz [filmy]


Od wczoraj druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Turzy Małej cieszą się nowym samochodem ratowniczo-gaśniczym. Wjeżdżającemu do Turzy Małej pojazdowi zgotowali owacyjne przyjęcie w szpalerze oświetlonym racami i z szampanem.


Nowy pojazd to Iveco EuroCargo typu średniego GBA w zabudowie firmy Szczęśniak. Kosztował ponad 800 tys. zł i zakupiony został dzięki wspólnemu finansowaniu gminy Lipowiec Kościelny, funduszu ubezpieczeniowego, funduszu ochrony środowiska i środkom z budżetu państwa. Nowy Iveco zastąpi wysłużonego Stara 244, którym dotychczas dysponowała jednostka.

To bardzo dobra jednostka. Ja się też ogromnie cieszę, bo właśnie oni bardzo zasługują na taki wóz. OSP Turza Mała przoduje w ilości obsługiwanych zdarzeń, no i są blisko Mławy – mówi st. bryg. Zbigniew Kąpiński, komendant PSP w Mławie.

 


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
Obserwator
1 rok temu

Pan wójt Jarosław niech nie przypisuje sobie tak tych wszystkich zasług. Bo troszeczkę długo to trwało. Gdyby nie druchowie i ich determinacja tego wozu by nie było. To jest ich zasługa ze maja nowy wóz ratowniczo gaśniczy. Panie wojcie więcej pokory i skromności.

Tadeo
Tadeo
1 rok temu
Reply to  Obserwator

Nic Ci strażacy nie zrobiliby bez wójta, taka jest prawda, a pokora jest potrzebna każdemu.

Turza Duża
Turza Duża
1 rok temu
Reply to  Tadeo

Czyżby sam wójt odpisał Obserwatorowi?

Tadeo
Tadeo
1 rok temu
Reply to  Turza Duża

Strażacy nie tworzą budżetu, proste.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x