Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 1 grudnia


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 1 grudnia br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 11 nowych zakażeń, 


W województwie mazowieckim odnotowano 765 przypadków zakażeń, 15 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących, 1 zgon z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 9105, z powodu chorób współistniejących zmarło 318 osób, z powodu COVID-19 – 68.

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anioł
Anioł
10 miesięcy temu

Zamknąć dworzec PKP na WÓLCE a pieniądze przenaczyc na tunel który jest nam potrzebny. Jest biletomat czyli kasy są zbędne.

Dawid
Dawid
10 miesięcy temu

Można wyjaśnić nagły spadek zakażeń .

To nic innego jak cud .

Dawid
Dawid
10 miesięcy temu

Można wyjaśnić ten nagły spadek zakażeń .

To nic innego jak cud .

Anonim
Anonim
10 miesięcy temu
Reply to  Dawid

Tak cud nad… nad Wisłą – wyjaśniony niżej.

Mlawa
Mlawa
10 miesięcy temu
Reply to  Dawid

Można robią nas w balona a co niektórzy nie mogą przestać się bać tej,, śmiertelnej” choroby dalej noście maseczki bo to przez nie pewnie taka poprawa w statystykach

szczurnamiotle
szczurnamiotle
10 miesięcy temu

Powtórzę:
– Wygrywamy z epidemią! Liczba zakażeń spada! – ogłosił na Facebooku Mateusz Morawiecki. Zdaniem premiera, restrykcje wprowadzone przez rząd przyniosły pozytywny efekt.
Jak zauważył Michał Rogalski, pasjonat zajmujący się analizowaniem danych dotyczących epidemii koronawirusa w Polsce, spadek liczby pozytywnych przypadków w informacjach podawanych przez Ministerstwo Zdrowia wiąże się ze zmniejszeniem liczby wykonywanych testów. Rogalski opublikował na Twitterze wykres, na potwierdzenie swoich słów.
Link do wykresu Rogalskiego:
https://twitter.com/micalrg/status/1333397325281185792/photo/1
„Znaleźli sposób na szybkie pozbycie się wirusa”
Tak oto krzywousty Pinokio łże!!! Jak zawsze kłamał, tak i teraz kłamie jak z nut.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x