Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 30 listopada


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 30 listopada br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 13 nowych zakażeń, 


W województwie mazowieckim odnotowano 659 przypadków zakażeń, 15 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących. W kraju liczba zakażeń wyniosła 5733, z powodu chorób współistniejących zmarło 121 osób, z powodu COVID-19 – 21.

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
szczurnamiotle
szczurnamiotle
2 lata temu

– Wygrywamy z epidemią! Liczba zakażeń spada! – ogłosił na Facebooku Mateusz Morawiecki. Zdaniem premiera, restrykcje wprowadzone przez rząd przyniosły pozytywny efekt.

Jak zauważył Michał Rogalski, pasjonat zajmujący się analizowaniem danych dotyczących epidemii koronawirusa w Polsce, spadek liczby pozytywnych przypadków w informacjach podawanych przez Ministerstwo Zdrowia wiąże się ze zmniejszeniem liczby wykonywanych testów. Rogalski opublikował na Twitterze wykres, na potwierdzenie swoich słów.
Link do wykresu Rogalskiego:
https://twitter.com/micalrg/status/1333397325281185792/photo/1

„Znaleźli sposób na szybkie pozbycie się wirusa” 🙂
Tak oto krzywousty Pinokio łże!!! Jak zawsze kłamał, tak i teraz kłamie jak z nut.

Asia
Asia
2 lata temu

Te dane odnosnie naszego rejonu za duza czcionka napisali. jeszcze mniejsza po co za duza.

Gete
Gete
2 lata temu

Nie ma corony. Jest zwykła grypa z mocniejszymi objawami. Statystyki naciągane. Testy mało wiarygodne. Małpujcie dalej po Chinach te obostrzenia.

kot
kot
2 lata temu
Reply to  Gete

Nie ma rozumu, to zwykła pomroczność jasna, i ludzie ,którzy bezczelnie umierają ,wbrew epidemiologom-amatorom, a gdyby nie to, to by jeszcze pożyli……

Youseff
Youseff
2 lata temu
Reply to  Gete

Gete? Ty co? Naukowiec jesteś?

Youseff
Youseff
2 lata temu
Reply to  Gete

Niekiedy Sara Cov-2 powoduje, uwaga, słabsze objawy, nuż grypa. Na pewno najgorsze objawy i skutki wywołuje głupota i ignorowanie danych medycznych, lub efektów pracy i badań naukowych. Idź się puknij w ten pusty czerep.

kot
kot
2 lata temu
Reply to  Gete

I proszę nie pisać, że to zwykła grypa, bo wcale naukowcy tak nie twierdzą. Wprost przeciwnie.

Youseff
Youseff
2 lata temu
Reply to  kot

A czego chcesz od Pana Dzbana Gete? On cierpi na zespół bezobjawowego myślenia. Kwaknie, jak przeczyta papkę na fejsie, bo to rozumi.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x