Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Radzanovia Romantyków. Poezja i muzyka Kurylewicza [zobacz video]


Stowarzyszenie Radzanovia przeprowadziło  projekt pn. „Radzanovia Romantyków – Cykl 3 koncertów online poezji wielkich polskich romantyków i muzyki Andrzeja Kurylewicza”. Na realizację tego przedsięwzięcia, stowarzyszenie  otrzymało dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca. Koncerty odbyły się w Piwnicy Artystycznej Kurylewiczów na Rynku Starego Miasta w Warszawie, w kościele poewangelickim w Wierzchucinie oraz w  Skansenie Radzanovia.


 

źródło: Stowarzyszenie Radzanovia

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Hemi
Hemi
1 rok temu

Andrzej Kurylewicz to znakomity kompozytor i jego twórczość na pewno zasługuje na popularyzację i ocalenie od zapomnienia.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x