Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 28 listopada


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 28 listopada br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 10 nowych zakażeń.


W województwie mazowieckim odnotowano 1986  przypadków zakażeń, 54 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 7 z powodu COVID. W kraju liczba zakażeń wyniosła6 15178, z powodu chorób współistniejących zmarło 514 osoby, z powodu COVID-19 – 85.

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Youseff
Youseff
1 rok temu

W Carfie kilka osób bez masek. O czym tu mówimy? D…..ile!!!

Domi
Domi
1 rok temu
Reply to  Youseff

Tak się BOICIE wirusa,i ciągle o tych maskach a dziś taki ruch w Mławie,ze szok bo galerie otworzyli,wiec tłumnie wszyscy ruszyli.Przejezdzalam tam dziś to sznur samochodów,nie zastanawia Cię to?A bo w wielkich galeriach nie ma wirusa,a ludzie myślą że za darmo tam dają i lecą.

Youseff
Youseff
1 rok temu
Reply to  Domi

Przemyśl raz jeszcze swoją wypowiedź. Wirusa, jak mówisz, boimy się. Bo żeby się nie bać, trzeba być albo nieprawdopodobnie odważnym, lub równie niesamowicie głupim. Stawiam na to drugie.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x