Śmiertelne potrącenie w Młodyninie. Nie żyje czternastolatka
— 27/11/2020
fot. ilustracyjne
Dzisiaj około godziny 16:30 w miejscowości Młodynin (gm. Szydłowo) doszło do tragicznego wypadku. Na prostym odcinku drogi, kierujący samochodem osobowym marki Skoda potrącił czternastoletnią dziewczynkę. Poszkodowanej nie udało się reanimować i na skutek poniesionych obrażeń zmarła. Według wstępnych informacji, kierowca znajdował się pod wpływem alkoholu.
red.
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski
[TUTAJ]
pod takimi artykulami portal powinien wylaczyc mozliwosc komentowania. Apeluje do portalu o wylaczenie takiej mozliwosci oraz o wykasowanie obecnych.
SŁUSZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak ci cos nie pasi to nie czytaj. proste.
A pomyśl jak te głupie komentarze przeczyta najbliższa rodzina należę do niej i niedobrze mi się robi jak łatwo oceniać innych dziś odbył się pogrzeb już nie ma jej z nami i takie komentarze są obrzydliwe każdy mądry jeśli jego to nie dotyczy także też uważam że pod takimi artykułami komentarz powinny być wyłącznone
Więcej patroli na drogach.To co się dzieje na miejskich drogach to porażka.Guwnarzeria nie ma wyobraźni tylko są rozemocjonowani za kierownicą.Po 16 jest ciemno.Policjo wylapujcie piratów Szpitalna Kopernika Marszałkowska iinn to tor wyścigowy.
sama przeżyłam wypadek śmiertelny bylam na miejscu najbliższej mi osoby po co kometujecie jak nie macie pojęcia jak to jest robicie ból i tej i tej rodzinie nic nie wiecie tym
wstyd ze sie wypowiadacie czyta to jedna i druga rodzina a wy o tym nic nie wiecie zajmijcie swoimi dp zegnam
jak juz tak obrabiacie tylek kierowcy to pomyslcie ile razy jechaliscie po jednym czy wiecej tylko wam sie udalo a on niemial tyle szczescia fakt nie bronie kierowcy bo nic go nie usprawiedliwia za to co zrobil wyrazy wspolczucia dla rodzicow i blizkich dziewczynki niech ja pon bog zabierze do nieba
Slowa” pomyslcie ile razy jechaliscie po jednym” do mnie nie trafiają ponieważ nigdy nie jechałem po wypici nawet jednego. Uruchamia mi się czerwone światło. Tak jak wiemy że za przekroczenie prędkości możemy dostać co najwyzej mandat, tak za jazde na podwojnym gazie mozna iść siedzieć… i zmarnowac zycie sobie i komuś. Na stronie policja pl piszą ile dziennie łapią pijanych, podejrzewam że gdyby tym wszystkim pokazano na własne oczy te wszystkie tragedie ludzkie to by zapalała im się lampka zanim ruszą
no on to na pewno nie pierwszy raz, aż się doigrał , szkoda że w takich okolicznościach musiał ktoś zginąć
Jeśli wiesz , że to jego nie pierwszy raz to dlaczego tego wcześniej nigdzie nie zgłosiłeś/ zgłosiłaś? Wystarczyło nie być obojętnym, a do tej tragedii by nie doszło. Niech to co się stało będzie dla nas wszystkich lekcją. Wyciągnijmy z niej wnioski i nie pozwólmy, aby sytuacja kiedykolwiek się powtórzyła.
maro
teraz wszyscy abstyneci …. boshe bluznicie
Dla rodziny tego co ją zabił. Jest to tragedia ale nie aż taka jak dla rodzicow tej dziewczy nawet sobie niewyobrazamy co muszą teraz przezywac Horror! Dla nich jest to prawdziwa ogromna tragedia. Jeśli np. miala młodsze rodzeństwo to Jak wytłumaczysz malutkiemu że
siostrzyczka nie żyje? Tacy kierowcy powinni widziec te wszystkie tragedie na własne oczy spowodowane prowadzeniem po pijanemu powinni tez bardziej nagłaśniać w TV ku przestrodze. Jeśli podejrzewasz znajomego czy sąsiada że może notorycznie prowadzić auto po alkoholu to dla dobra wszystkich nie bój się zgłaszać takich sytuacji odpowiednim organom, może to uratować gdzieś kolejne życie i tragedię rodzinną.
Dla obu rodzin jest to ogromna tragedia nie nam oceniać Wy wszyscy którzy piszecie zamiast tych długich wpisów pomódlcie się o duszę tego dziecka ich rodzin aby miały siłę jak również o rodzinę kierowcy i samego kierującego Bóg wie i oceni a krytykowanie nic tu nie wniesie i pomyślcie czy osoba pod wpływem alkoholu może myśleć racjonalnie i z pełną odpowiedzialnością pilnujcie swoje dzieci jak tylko możecie bo również rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za swoje pociechy do lat 18 i one tez mogą być pociągnięte do konsekwencji sprawowania prawidłowej opieki nad nieletnim.
Jak możesz porównywać tragedię rodziny dziewczynki do sytuacji w jakiej jest rodzina mordercy?
„Bóg wie i oceni” – to sąd oceni i wyda wyrok, a my mamy prawo krytykować, żeby takie sytuacje się nie powtarzały, żeby osobie pod wpływem alkoholu zapalała się z tyłu głowy lampka jak ma zamiar wsiadać za kierownicę:
nie ma i nie może być przyzwolenia społecznego na jazdę pod wpływem alkoholu czy też środków odurzających!
Kary dla takich osób powinny być bardzo surowe.
Ty ktosiu jesteś albo niespełna rozumu, albo nie masz dzieci i pewnie urodziłeś się jako stary grzyb i nigdy nie byłeś dzieckiem.
A wy wszyscy którzy tak lubicie oczerniac zamknijcie te swoje gęby bo kiedyś wam się może taka sytuacja przytrafić i wtedy was obsmarują od kierowcy jak i od tej sprawy to z daleka wszystko wiedzący profesjonaliści
To są fakty i nikt nikogo nie oczernia. Był pijany? Był, zabił?zabił . To dziecko miało całe życie przed sobą a pijak jej to życie odebrał.
Przez to wieś samochody pędzą jak szalone jest tam prosty odcinek drogi na którym nie ma żadnego progu zwalniajacego. Jest oświetlenie więc widoczność niby dobra. Sprawca wypadku to zawodowy kierowca , był piątek powrót z bazy A czemu nie zacząć weekend myślenie kierowcy….ktos napisał komentarz na innym portalu że jest to tragedia dla obu rodzin ze on też ma żonę dzieci żeby nie hejtowac tej rodziny…. więc jeśli on ma rodzinę to czemu nie zastanowił się siadajac za kierownicę po pijanemu.. co by bylo gdyby to było jego dziecko …czy to był tylko ten jedyny raz kiedy wsiadł po pijanemu ?…czemu kierowca zawodowy siada po pijanemu za.kierownice? ….zawsze sie udawalo… Siła uderzenia była tak silna że dziewczynkę odrzucilo na 15 metrów ….nie było nawet szans na reanimacje A wiecie dlaczego bo nie było….mozecie sobie odpowiedzieć…ciało tej dziewczynki leżało w rowie powiginane na wszystkie strony i czekało aż przyjedzie prokurator na tej zimnej mokrej ziemi chociaż ona i tak już nie czuła , a parę metrów dalej od jej ciała dom rodzinny matka ojciec dziadkowie…..
Tragedia Na tej wsi przejeżdża 1 auto na godzinę totalna Wieś, prosty odcinek. Jak można było nie zauważyć prawie doroslego czlowieka na jezdni to przeciez nie male dziecko, nieźle musiał tam grzać a skoda superb ma dobre oświetlenie więc tym bardziej powinien z daleka dostrzec człowieka, nawet jak był po alkohulu, brak slow. Przez głupotę odebrał rodzicom dziecko. Szok.
Pijany za m kierownicą to potencjalny morderca
i choćbyś stawał na głowie to tego nie zmienisz.
Piłeś? – nie jedź!!!
Nie czepiaj się 14-latki. To nie 5-latek, że nie może bez opieki rodziców wyjść z domu.
Kierowca, który wsiada za kierownicę po alkoholu, jeszcze raz powtórzę, to potencjalny morderca – miejcie tego świadomość panowie i panie.
Przepraszam, żle umieściłam komentarz.
Ten komentarz winien być pod komentarzem „Xxxx”
Dodam jeszcze, że ktoś o nicku „Kierowca” nie dość, że nie ma racji, to jeszcze brak mu kultury za grosz, no ale cóż… kultury osobistej to i Sorbona nie nauczy. Jak rodzice albo podwórko wychowało taki jestem.
Wielkie Wyrazy Współczucia dla rodziny. Proszę nie czytać tych wszystkich komentarzy poniżej. Sprawiedliwości stanie się zadość. Zadbam o to…anonimowy co coś może
Pijanego nic nie usprawiedliwia. Nie powinienem siadac za kierownicę. Kazdy z was jest taki swiety?? Nir nam oceniac co sie tam wydarzyło i wieszac psy na tym człowieku . A KIEROWCA ma racjie. Gdzie byli rodzice dziecka . Bulo ciemno a oma samą na drodze? Co z tego ze wies
Trzeba myslec do przodu a nie pozniej gdybac
Ciekawe jaki wyrok wydadzą wolne sądy ? Pewnie kara w zawiasach.
No proszę… kolejny zwolennik pis się odezwał. Wasze sądy to by patrzyły, jak ma legitymację pislamu, to zawiasy, jak nie ma to dożywocie, bo pislam właśnie do takiego upolitycznienia sądów dąży. Upolitycznili prokuraturę, policję, tylko jakoś z sądami sobie nie mogą poradzić.
Bardzo słusznie! Z autopsji to wiem i niestety masz rację.
8 lat odsiadki
Pijani kierowcy to zabójcy,to samo po narkotykach,tylko że nie ma odpowiedniej kary za to.Policja za późno na wszystko reaguje,przemoc domowa też nie jest karana.Jak jest za późno,bo sprawca zabije ofiarę to wtedy dopiero.Kary dla pijanych za kółkiem powinny być surowe,za mało patroli na drogach i jeżdżą wariaci.
W policji wakatów jest bardzo dużo. Wstąp w ich szeregi, zmobilizuj koleżanki i kolegów. Nie będzie wakatów, będzie więcej patroli.
Teraz młodzi, myślący ludzie nie chcą już zasilać szeregów policji, bo obecny rząd upolitycznił policję obsadzając na najwyższych stanowiskach działaczy jedynej słusznej partii czyli PIS.
Nie bronię kierowcy. Fakt jego wina. A gdzie byli rodzice? Jest zakaz żeby gnoje lazili sami a co się dzieje na ulicy? Szkoły pozamykany a gownarzeria biega luz pas.
Co Ty pier…. Wiesz jak była sytulacja?Nie to jakie masz prawo pisać te zygowiny.Co mają do tego rodzice.Dziecko zostało potrącone prze pijaka.A jak jesteś taki prawy to dzieci mają do godziny 16przebywac pod opieką rodziców na dworze.
Brawo. Rzygać się chce jak się czyta te posty „a gdzie byli rodzice” ta dziewczynka miała 14 lat. Rodzice nie musieli za rączkę prowadzić. Ktoś z tym facetem pil i czemu pozwolili mu wsiąść do samochodu.
prawda jest taka że dziewczynka wyjeżdzala po 16 codziennie na ulicę bez odznaków no ale dobra ja swojej córki nie puszczam a co do sprawcy wypadku przestańcie pierdzielic bo za dwa tyg zapomnicie tacy mądrzy przed ekranem a żona jego jeszcze reanimowala dziewczynkę kuzwa zajmijcie się własnymi du…mi teraz wszyscy święci koń by sie uśmiał
Łżesz, wiesz, łżesz.
To nie broń tempaku i nie wypsuj nic złego na temat tej dziewczynki. Dziewczynki zabił pijany kierowca debilu
Zastanów się co piszesz za bzdury,dzieci i młodzież do 16 lat do godz 16 same bez opieki nie mogą wychodzić,ale po 16 jak jest ciemno to tak.Myslisz ,że jak szkoły zamknięte,to dzieci nic nie robią.Zdalne lekcje mają,i natłok nauki,caly dzieci przed komputerem,to szkodliwe.Trzeba wyjść na dwór przewietrzyc się.Nie ważne gdzie szła i po co,ale to ,że takie pijane bydle wsiadlo za kółko i zabił niewinna dziewczynkę.To szok dla rodziców,pomyslales o tym!
Pijany za kierownicą, to potencjalny morderca.
Powinien dostać dożywocie i to ciężkich robót w kamieniołomach, bo samo więzienie na nasz koszt to za mało, to wręcz dla tego pijanego b,ydlaka nagroda, a nie kara.
Tu nie ma dla niego żadnego tłumaczenia.
Ponadto gdzie jest zakaz żeby dzieci nie mogły chodzić same?
Ta guwniarzernia ma zakaz wychodzenia do godziny 16. A wypadek był 16.30 więc po zakazie…To teraz jak szkoły zamknięte to dzieci na sznurku trzeba trzymać. Rodzice córkę póścili nie pierwszy raz luz pas zapewne jak to dziecko ma znajomych,a ten lajdak co zabił jak wypił po huj wsiadał za kierownicę i odebrał życie dziecku…!!!!!
jeździła od x czasu bez żadnych odblaskow no ale oooooojjjjsama jechalam po 16 i ledwo ja zerknelam niestety
Ta guwniarzernia ma zakaz wychodzenia do godziny 16,a wypadek był 16.30,więc dawno po zakazie. Gdyby rodzice wiedzieli,że jakiś [wymoderowano] się napił i zabije ich córkę to by jej nie puścili. Zapewne rodzice nie pierwszy raz puszczali ją samo do znajomych. A to,że szkoły zamknięte to nie znaczy,że dzieci mają na uwięzi siedzieć w domu cały czas…to jest dziecko jak każde ma kolegów/koleżanki. Skup się na tym człowieku że rodzicom zabrał dziecko,któremu życia nie wróci,a on bydlaka będzie żył!!! Miala dopiero 14lat całe życie przed nią,A ten lajdak się napił i w ułamek sekundy ja zabrał.
Każdy chce wyjść przewietrzyć się i nikt tego nie zabroni a ty [wymoderowano] głupoty
Ciekawe czy na swoje dziecko tak będziesz mówic i nie będziesz puszczać. Fakt wydarzyła się tragedia bardzo szkoda tego dziecka
Moja córka z chłopakiem zatrzymali pijanego kierowcę .Potem my się włuczymy po policji na zeznaniach .A co tu zeznawać najebany to za kraty a nie czas ludziom marnować .Dziwią się potem że ludzie nie chcą się mieszać .
Współczuję rodzinie z całego serca. Ogromna tragedia.
Przez jakiegoś pijaka nie żyje młoda osoba,która miała całe życie przed sobąWyrazy współczucia dla rodziny. Kondolencje.
A on pójdzie siedzieć będzie dostawać jeść i ogrzeje du.. a dziewczyny teraz młodej nie ma już na świecie
Przez to że był pod wpływem to jedno to ile miał to drugie nie wiadomo ile miał może dopuszczalne 0.02 po trzecie czekajcie aż wszystko ustalo a nie od razu skazujecie bez jakiś dowodow z tego co wiem dziewczynka nie byla bez winy i nie pierdolcie do puki nie znacie faktów bo robicie tym komuś krzywdę A za pierdolenie głupot sami ku… idźcie chociaż chodnik zamieść
Nigdy nie powinno być przyzwolenia społecznego na jazdę po pijaku (nieważne ile promili, piłeś – nie jedź) – koniec, kropka.
Sorry ale nie powinien wogoe widać za kierownicę
Jakby miał tyle to by nie potrącił i zamknij japę cwaniaczku
Wez. Dopuszczalnie nie dopuszczalną dawkę. Jakie to ma znaczenie. Mądry człowiek jeśli wie ze cokoliwke może wykazać. Bo wczoraj się chlalo. Nie wsiada za kierownicę. Tak ciężko to pojąć. Na mojej wsi jeżdżą po pijaku. 2 razy dzwobilam. I nic. Dalej jeżdżą. Ale juz moja w tym glowa zeby ich udupić. A tu kierowca nie wykazał się rozumem. Szkoda ze nie pomyślał o konsekwencjach. Oczywiste jest ze teraz adwokaci będą próbować zrzucić winę na dziewczynkę. A nawet napewno. Ale mma nadzieję że kierowca dostanie dożywocie albo conajmniej 25 lat. W PL różne sytuacje były z tą winnoscia. Najprościej zrzucić winę na osobę która nie żyje. Nie kurcze ludzie…. To tak nie może być. Zanim wsiadl mógł pomyśleć o swojej rodzinie. Czy oby napewno tozrobił? Zachował się jak typowy egoista. Szkoda że kierowcy rozumieją to dopiero po fakcie. A inni nie wyciągają wniosków ze zdarzeń tego typu. Tylko się ślizgają, ale wszystko ma swój kres. Wsiadl ten raz, jeździł wcześniej tez. Bo nikt mi nie powie ze wsiadl pierwszy raz po spożyciu. I mało istotne ile miał. Trzezwy byłby to napewno byłby inny tok postępowania.
100% racji.
Teraz rodzina dziewczynki przeżywa tragedię jaka się stała, a potem jeszcze jej rodziców czeka włócznie się po sądach i tłumaczenie się. Tak być nie powinno.
Pijany – winny i nie ma zmiłuj się, bo po alkoholu nie wsiada się za kółko i tyle, aż tyle.
Kary dla pijanych kierowców powinny być surowe. Może wtedy inni zaczęliby wyciągać z takich sytuacji wnioski.
Niech nadal media szczują na policję, podważają zasadność legitymowania, badania trzeźwości, wymyślają jakie to straszne gnębienie ludzi. Niech nadal piszą że policja zła bo czepia się obywateli, piszę mandaty sprawdza i inwigiluje. Przecież on tylko po piwie był a policja do więzienia chciała wsadzić. Niech każdy robi co chce bo przecież wolno bo demokracja. Niech ktoś idzie i teraz to powie rodzicom tej dziewczynki. A kierowca mam nadzieję trafi na wiele lat tam gdzie jego miejsce.
Media szczują na policję za legitymowanie i sprawdzanie trzeźwości kierowców?
Tobie coś się w głowie poprzewracało od ciągłego ślęczenia przed telewizorem i oglądania pisowskiej szczujni. Media nigdy nigdy nie szczuły w takich wypadkach na policję. Teraz jeżeli coś takiego się dzieje, to za to, że kurdupel upolitycznił policję i policjanci stali się pisowskimi funkcjonariuszami, a nie za to że zatrzymują i sprawdzają trzeźwość kierowców.
Policja musi teraz wszystkich polityków PIS chronić, na Zoliburz pod kaczym pałacem pełno pilicji, jakiekolwiek protesty – pełno policji i pałowanie, często nawet niewinnych przechodniów. Policja teraz nie ma czasu na sprawdzanie trzeźwości kierowców, bo jest wykorzystywana do innych zadań, do których nie powinna być wykorzystywana.
Nie każdy policjant podziela ideologię pisowskie jednakze wybierajac służbę musi wypełniać czyjeś polecenia niezbyt zgodne z wlasnymi pogladami. Pracując np w LG czy u prywaciarza wypelniasz czyjesz polecenia czy robisz to co Tobie się podoba? Sądzę że NIE bo już dawno nie miałbyś/nie miałabyś tej pracy…..Tak samo jest w tym przypadku…..chcąc służyć musisz wypełniać czyjesz rozkazy ….policja to nie jasnowidze posiadajacy kule przepowiadajacy przyszłość. Zamień się chociazby na jedną służbę z tą „pisowska” policją wtedy zobaczysz jak słodka jest służba.
Wcale nie neguję tego co piszesz.. nawet popieram.
przecież napisałem, że musi chronić pisowskich dygnitarzy, że jest wykorzystywana.
Oczywiście policjanci też ludzie, mają rodziny, które muszą utrzymać, ale PIS im odebrał wszystko na co pracowali od 1989 roku, PIS ich zniszczył. Policja już można powiedzieć, że odbudowała szacunek społeczeństwa, a teraz co? – PIS wszystko zniszczył.
Oczywiście, że policjanci mają różne poglądy, chcąc pracować muszą wykonywać rozkazy swoich przełożonych. Nic nie jest proste.
Tylko, żal mi w sumie tych ludzi. Teraz plują im cywile w twarz, a wiadomo co będzie jak się władza zmieni, czy przypadkiem znów ktoś nie pojedzie im po emeryturach? i nikt znów nie będzie patrzył na ich poglądy, tylko wszyscy w czambuł będą poszkodowani i sprzątaczka też.
https://youtu.be/b-QYPpm4eGg
Obejrzyj. Pamiętam jak była straszna nagonka ze Policja robi masowe badania trzeźwości i rozkmina jakim to prawem. Ten filmik powstał właśnie w tamtym czasie. Poczytaj komentarze pod filmikiem jak część społeczeństwa cieszy się że koleś postawił się i nie dmuchał. Nie wiem co ma Protest Kobiet do tego wszystkiego. Społeczeństwo w Polsce jest teraz głupsze niż kiedykolwiek było.
Pisowskie ś.cierwo.
Sam jesteś ściewopo. Każdy nietrzeźwy za kierownicą to morderca. Powinien mieć zabrane prawko do końca życia. A za spowodowanie tego wypadku zabicia przepięknej dziewczyny która miała przed sobą całe życie powinien siedzieć w więzieniu do końca życia i bardzo ciężko pracować na swoje utrzymanie, a przy okazji płacić rodzinie tej dziewczynki zadośćuczynienie do końca życia. A nie grzać dupsko w ogrzanej celi i jeszcze mieć opiekę lekarską. Nie ma przebaczenia dla takiego zwyrodnialca.
Masz rację, ale policja nie powinna zajmować się pilnowaniem willi na Żoliborzu ani ochroną posłów PIS tylko właśnie dbaniem o bezpieczeństwo obywateli, dbaniem o bezpieczeństwo na drogach. Czyż tak to trudno zrozumieć, wam pisim?
Wykorzystujecie policję do własnych celów, a potem takie tragedie, bo młodzi nie chcą do policji, bo nie chcą się zeszmacić dla aparatu władzy.
o co chodzi z tymi minusami ?
Widocznie za mało cię ta żona bije.
Pijane ścierwo. Za to powinna być jedna kara, wiadomo jaka.
… dożywocie w celi z wielkim wiecznie napalonym gorylem.
Myślałem o innej, aby nie żył w celi z naszych podatków. Ale Twoja wersja chyba lepsza.
Chcesz to Cię do takiej wsadzę i obyś nie zdechł za wcześnie
stala sie tragedia dla obu rodzin i co tu pisac lepiej sie pomodlcie za ta dziewczynkie a nie piszecie coby by bylo niejeden z was jechal po paru glepszysz tylko mial wieksze szczescie niz ten kierowca bo z tego co sie orietuje to jest bardzo dobry czlowiek bez nalogow a co sie stalo tego dnia to sam bog to wie
Dobry człowiek nie siada za kółko po alkoholu. Teraz już nie jest to dobry człowiek. W karaniu za jazdę po alkoholu powinny być kary bardzo surowe, bez żadne4j możliwości negocjacji i żadnych taryf ulgowych. Nie ma o czym dyskutować.
po co ta dyskusja było mineło na co drążyć temat