Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie dość, że się włamał, to jeszcze podpalił


Przasnyscy zatrzymali 64-latka, który najpierw włamał się do garażu, a chcąc zatrzeć ślady swojego przestępczego działania, podpalił go.


W minioną niedzielę dyżurny przasnyskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o pożarze garażu na jednej z posesji przy ul. Makowskiej w Przasnyszu. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili, że sprawcą podpalenia może być 64-latek, który kilka dni wcześniej był zatrzymywany za kradzież opla z tej samej posesji, na której doszło do pożaru.

Sprawca chcąc zatrzeć ślady kradzieży z włamaniem podpalił garaż. Podejrzany, na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu, został przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x