Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Konkurs „Pokaż Talent”. Poprzyj Pawła Stawińskiego


Mławianin Paweł Stawiński bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Pokaż Talent”, występując w kategorii „Solista – talent wokalny”. Udało mu się dojść do krajowego półfinału. Awans artysty do finału będzie zależał od oddanych na niego głosów. SMS-y można wysyłać do poniedziałku 30 listopada do godz. 21:00.


Artystę można wesprzeć wysyłając SMS o treści TPW.9 na numer 72355 (koszt: 2,46 zł brutto). Można oddać dowolną liczbę głosów. Można również wykupić cały pakiet głosów i zagłosować tzw. „klikiem”. Szczegóły, wraz z możliwością obejrzenia występu Pawła Stawińskiego, są dostępne na stronie internetowej Polska Times. – Bardzo proszę Państwa o wsparcie. Na tym etacie potrzebuje bardzo dużej liczby głosów. Mogę liczyć tylko na Państwa pomoc – apeluje artysta.

Paweł Stawiński jest muzykiem, wokalistą oraz pianistą. Jest rodowitym mławianinem, absolwentem Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej, a także magistrem filologii angielskiej. Swoje umiejętności artystyczne kształcił pod okiem wybitnych autorytetów muzycznych, takich jak Krystyna Stańko – znana wokalistka jazzowa, czy też Włodzimierz Nahorny – wielka postać polskiej pianistyki jazzowej.

Paweł jest laureatem wielu festiwali ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych. Potrafi śpiewać kontratenorem sopranowym, co jest niezwykle rzadką cechą i przez co porównywany jest do takich międzynarodowych autorytetów muzycznych jak Maxwell czy Vitas.

Paweł Stawiński jest również uczestnikiem polskich edycji programów telewizyjnych „X Factor” oraz „Mam Talent”. Jego występ w ostatnim wymienionym programie został uznany za jeden z najlepszych spośród wszystkich poprzednich edycji.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianin
mławianin
1 rok temu

Brawo Paweł

Youseff
Youseff
1 rok temu

Mława może być dumna z Pawła. Co za bogatą osobowość i kreatywność. Stawiński posiada rzadki dar improwizacji, który wykorzystuje z mozartowską lekkością i w swej wizji artystycznej jest bardzo przekonywujący.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x