Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

O włamaniu dowiedział się od policyjnego patrolu


Święta coraz bliżej, to również czas w którym przestępcy zwiększają swoją aktywność. W ostatnim czasie mławska policja odnotowała dwa zdarzenia, dotyczące włamań do mieszkań. Przestępcy działali na terenie Osiedla Młodych i Osiedla Książąt Mazowieckich w Mławie. 


Właściciel mieszkania na parterze jednego z bloków Osiedla Młodych dowiedział się  o włamaniu od interweniującego patrolu policji. Okno mieszkania od jakiegoś czasu było otwarte, co zwróciło uwagę sąsiadów, którzy zaalarmowali policję. Jak ustalono, nieznany sprawca wszedł do mieszkania po podważeniu okna i po przeszukaniu pomieszczeń ….niczego nie ukradł. Właściciel od dłuższego czasu nie przebywał w mieszkaniu. 

Do drugiego zdarzenia doszło także w ciągu ostatnich kilku dni, tym razem na Osiedlu Książąt Mazowieckich . Właścicielka mieszkania, znajdującego się na parterze bloku  zauważyła, że ktoś od zewnątrz uszkodził dwa okna, próbując najprawdopodobniej je podważyć. Swojego celu jednak nie osiągnął. Skończyło się na uszkodzeniach okien. 

Mławska policja apeluje do mieszkańców o ostrożność i czujność. Reagujmy, gdy widzimy podejrzanie zachowujące się osoby, krążące bez celu pod oknami bloku, wchodzące do klatek schodowych. Wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy  112 i zgłosić interwencję lub powiadomić swojego dzielnicowego. Taka reakcja mieszkańców i sąsiedzka pomoc ma ogromne znaczenie.  

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x