Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wyróżnienia w konkursie plastycznym dla Julii i Janka


II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Malowanie muzyką’’ pod patronatem Burmistrza Miasta Mława został rozstrzygnięty. Skierowany był do uczniów szkół podstawowych na terenie całego kraju. Tematem przewodnim konkursu była twórczość znanego na całym świecie Victora Younga, w którego życiorysie pojawia się wątek mławski. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Julia Zalewska i Jan Olczak.


Jury zauważyło także prace: Amelii Dziembowskiej, Leny Gorczycy, Wiktora Krajewskiego, Wiktorii Agaszewskiej, Marceliny Olgi Wieczorek, Michaliny Tomkielskiej i Oliwii Rachuby.
Nagrody w imieminiu organizatorów przekazały laureatom pani dyrektor Jolanta Tyl i pani wicedyrektor Eliza Pydynkowska. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

źródło i fot: SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x