Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie będzie tradycyjnych Mikołajek, w zamian spektakl „Trzy Elfy” online


W tym roku nie będzie wspólnego zapalania choinki i tradycyjnych Mikołajek.  W zamian Miejski Dom Kultury zaprasza na spektakl „Elfy Trzy” przygotowany i nagrany przez Teatr Kultureska. Mikołajkowe przedstawienie będzie wyświetlane online 5 i 6 grudnia.


– Spotkanie przy choince przed ratuszem i w sali kina Miejskiego Domu Kultury przekładamy na przyszły rok, ale zapewniamy, że tegoroczne mikołajki dostarczą Wam również wielu emocji i zapamiętacie je na długo, jeżeli tylko zechcecie obejrzeć z nami autorski spektakl Teatru Kultureska.

Bohaterami tego widowiska będą roześmiane i roztańczone elfy, skore do psot i figli. Na scenie oprócz nich pojawi się również święty Mikołaj.

„Elfy Trzy” to wyjątkowy spektakl dla dzieci, który oczaruje Was ciekawą historią, a także znakomicie przygotowaną oprawą kostiumowo-scenograficzną. Przedstawienie zbudowane jest na wyjątkowych piosenkach śpiewanych przez aktorów na żywo. Dostarcza wiele zabawy i uśmiechu, a przy okazji, jak każda dobra rozrywka uczy.

Włączając naszą stronę 5 i 6 grudnia, odniesiecie wrażenie, że jesteście w prawdziwym teatrze, zanurzycie się w świat opowieści i poczujecie magię świąt, na którą czekacie już od wielu miesięcy.

W tych dniach pojawimy się w Waszych domach również z życzeniami, dlatego oglądajcie ten spektakl uważnie. Mamy nadzieję, że chociaż w ten sposób sprawimy, że ten dzień będzie wyjątkowy – zachęca MDK.

Spektakl udostępniony będzie  na Facebooku, kanale YouTube i stronie internetowej MDK.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x