Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nakładka asfaltowa na ulicy LOK tylko do czasu budowy obwodnicy zachodniej?


Jak pochwalił się urząd miasta na swojej stronie internetowej, pracownicy Mławskiego Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego na zlecenie burmistrza położyli nakładkę asfaltową na ul. LOK, na odcinku od skrzyżowania z ul. Gdyńską do granicy miasta (w stronę zalewu Ruda).


– Zniszczoną przez wiele lat eksploatacji trasą można teraz przejechać bezpiecznie i komfortowo – pisze ratusz.

Nie jest to jednak rozwiązanie docelowe, a jedynie doraźne.

– Gruntowny remont ul. LOK planujemy po zakończeniu budowy obwodnicy zachodniej Mławy, w trakcie której ulica ta będzie stanowiła drogę dojazdową dla sprzętu budowlanego. Gdy prace związane z obwodnicą zostaną już sfinalizowane i nie będzie ryzyka szybkiego zniszczenia nawierzchni ul. LOK przez ciężkie pojazdy specjalistyczne, na tej ostatniej zostaną wykonane oświetlenie, chodnik, ścieżka rowerowa i właściwa nawierzchnia – podaje ratusz.

Nie podaje jednak, w perspektywie ilu lat te zamierzenia zrealizuje.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ABC
ABC
2 lata temu

Jak zwykle fuszera. Może przypomnę Okólna, Piekiełko, LOK.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x