Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nakładka asfaltowa na ulicy LOK tylko do czasu budowy obwodnicy zachodniej?


Jak pochwalił się urząd miasta na swojej stronie internetowej, pracownicy Mławskiego Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego na zlecenie burmistrza położyli nakładkę asfaltową na ul. LOK, na odcinku od skrzyżowania z ul. Gdyńską do granicy miasta (w stronę zalewu Ruda).


– Zniszczoną przez wiele lat eksploatacji trasą można teraz przejechać bezpiecznie i komfortowo – pisze ratusz.

Nie jest to jednak rozwiązanie docelowe, a jedynie doraźne.

– Gruntowny remont ul. LOK planujemy po zakończeniu budowy obwodnicy zachodniej Mławy, w trakcie której ulica ta będzie stanowiła drogę dojazdową dla sprzętu budowlanego. Gdy prace związane z obwodnicą zostaną już sfinalizowane i nie będzie ryzyka szybkiego zniszczenia nawierzchni ul. LOK przez ciężkie pojazdy specjalistyczne, na tej ostatniej zostaną wykonane oświetlenie, chodnik, ścieżka rowerowa i właściwa nawierzchnia – podaje ratusz.

Nie podaje jednak, w perspektywie ilu lat te zamierzenia zrealizuje.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ABC
ABC
11 miesięcy temu

Jak zwykle fuszera. Może przypomnę Okólna, Piekiełko, LOK.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x