Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

BMW wjechało w płot. Policja szuka świadków


Płońska policja prowadzi czynności w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedzielę w nocy  na krajowej 50-ce w miejscowości Kolonia Sochocin. Wstępne ustalenia wskazują na to, że około północy osoba kierująca BMW, jadąc od strony Płońska w kierunku na Ciechanów, wyjeżdżając z łuku drogi, straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na prawą stronę, uszkodziło ogrodzenie znajdującej się przy drodze posesji oraz kilka znaków drogowych i zatrzymało w przydrożnym rowie. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.


Świadków tego zdarzenia oraz osoby posiadające informacje na jego temat, prosimy o kontakt telefoniczny z dyżurnym KPP w Płońsku: 47 703 35 00 lub z funkcjonariuszami Wydziału Prewencji – sekretariat: 47 703 35 28.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x