Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

OT RCKiK wznawia pracę. Od grudnia będą pobierać także osocze krwi


Z dniem  27 listopada 2020, po chwilowym zawieszeniu działalności wznawia pracę Terenowy Oddział w Mławie RCKiK w Warszawie. Jest też apel, skierowany do osób, które już wyzdrowiały po przechorowaniu COVID-19 o oddawanie osocza krwi. Zawarte w nim przeciwciała wspomagają proces leczenia zakażonych na korona wirusem. Procedura pobierania osocza w TO w Mławie będzie wdrożona od grudnia po kontakcie telefonicznym osób zainteresowanych. Szczegóły w ulotce poniżej:


Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pik pok
Pik pok
1 rok temu

Super juz obliczam kiedy będę mógł oddac osocze

Ozdrowieniec
Ozdrowieniec
1 rok temu

A jak ktoś wie, że chorował miał różne objawy- a nie ma na to żadnych dokumentów to jak może oddać- co trzeba zrobić

Covid
Covid
1 rok temu
Reply to  Ozdrowieniec

Jak nie masz glajtu to chyba średnio . Ale może jest jakaś procedura. Myślę że jest dość spora grupa ludzi takich jak Ty. I są poza systemem. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo co lepsze mieć pozytywny i być stygmatyzowanym czy przechorować i mieć czystą kartę. Cyrki będą jak będzie szczepionka , nie wykluczone że pierwszeństwo będzie dla tych drugich. Tak czy inaczej osocze ratuje ! Wszystkie ręce na pokład.

Covid
Covid
1 rok temu

Super . ! Jedną osobę już macie !

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x