Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Żołnierz WOT z „miękkimi” narkotykami w czasie służby


Żołnierz WOT przyłapany w trakcie służby podczas zażywania „miękkich” narkotyków został z tej formacji wydalony. Informacja o tym zdarzeniu pojawiła się na facebookowym profilu WOT, chociaż nie sprecyzowano miejsca ani jednostki, gdzie doszło do tej sytuacji.


– Dzisiaj, 12 godzin po zidentyfikowaniu zdarzenia zwolniliśmy jednego z naszych żołnierzy. Powodem było złamanie jednej z podstawowych naszych zasad: „ZERO TOLERANCJI DLA NARKOTYKÓW W SŁUŻBIE”. Żadna forma narkotyków, nawet tzw. miękka, czy dopalacze NIE są tolerowane w naszej formacji. Każde takie zdarzenie będzie piętnowane, a konsekwencją jest wydalenie ze służby w trybie natychmiastowym – napisano w komunikacie.

Przykre konsekwencje takich zachowań nie kończą się na samym wydaleniu z szeregów WOT.

Jak zaznaczono – w takich przypadkach dalsze postępowanie podejmuje Policja lub Żandarmeria.

red.

Źródło: WOT

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
15 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jahira&Lubnauer
Jahira&Lubnauer
1 rok temu

A my tam nie musimy brać używek.

Marta Lempart
Marta Lempart
1 rok temu

Wcale się nie dziwię .

Skorpion
Skorpion
1 rok temu

No tak
Takie Piękne te WOT+y, a takie pomoce, wybrańcy Moto ,, zawsze na czas ,zawsze pomocni . Bezpieczna wiosna itp. Teraz rozumiem czemu bez myślęlni wykonują rozkazy z chasłem ,, Nie jestem od myślenia tylko od wykonywania rozkazu” . Chamskie i nie grzeczne zachowanie w stosunku dobrych w ubraniu cywilnym. Pretorianie Naćpani. Rozwiązać tę formację i tyle. Naćpani i uzbrojeni. Skandal i tacy mają pomagać , uczyć w szkołach, pomagać w szpitalach …ciekawi w czym ??

srs
srs
1 rok temu

lewaki sikają na siedząco. i wygrzebują marmoladę z pączków . Wiem że nie na temat ale co tam. Jeszcze mam dobrą wiadoczność dla pana którego tak boli że kible na Wólce są płatne na mława miasto nie ma takiego problemu bo zburzyli stacje w sumie na starej kibli w ogóle nie było więc post jest typu dziwnych.

WML
WML
1 rok temu
Reply to  srs

Ale d.ebil jesteś nie wspomnę, że afiszujesz się jako antylewak. Odnośnie sikania to według Ciebie na leżaco jest prawidłowe. A może sikanie na kaczkę jest wskazane.

srs
srs
1 rok temu
Reply to  WML

Sikanie sikaniem . gorzej jest z tą marmoladą z pączków. i tak to się kręci ten świat cały lewaki pączki i ja .

WML
WML
1 rok temu
Reply to  srs

Powtórze może nie dotarło do ciebie jesteś debil.em. Nic dziwnego, że nic od siebie nie piszesz tylko powtarzasz to szambo pisvizji.

szczurnamiotle
szczurnamiotle
1 rok temu

Bidulek nie miał na narkotyki poszedł do WOT – ot wojsko… Tylko czekać jak któregoś wywalą za nadużywanie siły fizycznej, bo przecież idą tam i tacy, którzy chcą się wyżyć.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  szczurnamiotle

Ty się martw, żeby badań na substancje nie zrobiono wśród tego waszego wściekłego aktywu feministyczno-anarchistycznego udzielającego się na różnych manifestacjach, manifach, zadymach i różnych temu podobnych szopkach, jakie widzieliśmy ostatnio.

Sądząc po obrazkach z TV i neta, normalny człowiek nie zachowywałby się na trzeźwo w tak komoromitujący, wulgarny i prostacki sposób.

Sklecenie jednej w miarę poprawnej wypowiedzi bez ubliżania, wyzwisk i inwektyw to zadanie być może trudne, ale w pocie czoła powinno być wykonalne:).

Wolnych lotów na tej miotle:).

pinokio⚡
pinokio⚡
1 rok temu
Reply to  Hemi

Jak się zachowują oddziały specjalne policji? te antyterrorystyczne? jak się zachowują wasze bojówki? jak się zachowywali ci na marszu 11 listopada? co im przeszkadzał EMPIK? co im przeszkadzał jakiś transparent , że aż mieszkanie zupełnie niewinnego człowieka podpalili? No tego na pewno bez środków wspomagających żaden normalny człowiek nie robi, no chyba, że taki jak prezes, czyli bezrozumny.
Strajki, manifestacje kobiet były o charakterze pokojowym, nikt nikogo nie lał, to nasłana przez was policja tak mundurowa jak i ta po cywilu eskalowała burdy.
Przy kościołach podczas poprzednich protestów, to bojówki broniące kościołów rzucały się na ludzi z transparentami, co doskonale widać było na filmikach w necie. Ponadto w necie była relacja dziennikarza, który zapisał się do tych grup broniących kościołów i opisał jak byli przygotowywani i jak określano osoby biorące udział w protestach. Ich określenia niczym nie różniły się od twoich wyzwisk i inwektyw w stosunku do kobiet.

BLM
BLM
1 rok temu
Reply to  pinokio⚡

widzę że ksywę masz nie bez kozery. ” co im przeszkadzał EMPIK?  ” – proszę rozwinąć temat bo to ma znaczenie na to co piszesz dalej .

pinokio⚡
pinokio⚡
1 rok temu
Reply to  BLM

Tak, bo to co ten rząd robi z Polakami jest karygodne. Kaczyński i jego banda mają krew na rękach, bo takich decyzji jak wyrok trybunału czy piątka dla zwierząt nie powinno być w środku pandemii. Nie radzą sobie z pandemi,ą, bo przespali wiosnę i rato, to spowodowali, że ludzie wyszli na ulice. Jaruś to wiadoma sprawa, że śpioch, już nie od dziś.
Ps. Nie widzę związku między dewastacją empiku, a tym co piszę dalej. Co faszyści chcieli racami i petardami książki czytać? – chore.

BLM
BLM
1 rok temu
Reply to  pinokio⚡

a jak widzę różnicę między : stwierdzeniem że Czarzasty został pobity , Czarzasty został poturbowany. Wesoło machał do tłumu, siedział i klepał się obscenicznie po kroku. Narodowcy próbowali podpalić sklep a narodowcy starli się z policją koło Empiku. cyt”Niektórzy pomyśleli, że napastnicy szturmowali sklep. Pojawiły się nawet fake newsy o kradzieżach. W rzeczywistości „patrioci” atakowali policjantów, którzy stali po drugiej stronie przejścia pomiędzy budynkami” pomijam fakt słuszności czynu . Tak pisząc proszę sobie do nicka dopisać jeszcze ze dwa O O

Lucek
Lucek
1 rok temu
Reply to  Hemi

W nieskazitelnych patriotach wotu przelewających krew za innych są zwykłe ćpuny ha ha ha
Pewnie ci ze szpitali naćpani, nie pierwszy opisywany przypadek.
Mundurowy cpuń, hańba dla munduru

BLM
BLM
1 rok temu

Rozumiem że na codzienniku słaby jest klikbajt a za co tym idzie przychody z reklam więc jak są artykuły które tylko poruszają tematy tego typu czyli dość kontrowersyjne wtedy uruchamiają się elementy z runem na twarzy . Już widzę jak będą jechać . Swoją drogą się nie dziwię redakcji bo chyba raczej trudno prowadzić biznes podpadając ratuszowi nie mówiąc już o innych grupach lub osobach z naszego lokalnego grajdołka. Tak jak na początku drogi portalu konkurencyjnego widziałem przyszłość i swoją niszę ale wszyscy wiemy jak wyszło i jaki poziom portal teraz reprezentuje to teraz widzę że w Waszym przypadku dobór artykułów może wskazywać że następny portal podzieli losy poprzednika i będzie nudnym bo sumie mława że tak powiem jest cudownie nudna no nie licząc aferek naszych lokalnych celebrytów . Tak że zobaczymy jak to będzie .

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x